Ustakar lütfen yardim edin nasil bir işlem yapmaliyim

Tarayici666

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
[video=youtube;GiiY_-1hH78]https://www.youtube.com/watch?v=GiiY_-1hH78[/video]

ACİL CEVAPLARINIZI BEKLİYORUM

pergamon45

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
yahu bırakın bu işleri kardeşim . lahiti bulmuşsun nasıl işlem yapayım diye buralara koymuşsun . ya tokatçı işi yada seninle alakalı bir durum değil muamele yapıyosun buralarda. git acil hemen müzeye haber ver nediyelim sana şimdi

Tarayici666

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Wallahi yer bende ama ne yapayim lahite benzemiyo uzunlugu 1metre yuksekligi 40cm

28karayel28

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Kardeşim yer sendede fakat şuraya güzel bir video çekemedin.

Tarayici666

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Usta gidemiyorum uzak olduğum için yani ölçülerine göre bu bir lahitmidir yoksa bi sütunmudur

kazama

Super Moderator
Süper Moderatör
Açılmış bir mezar odası galiba burası ve patlatmışlar .Taş üstünde taş bırakmamışlar yazık olmuş .. Odanın içindeki lahitin kalınıtısıda olabilir , aynı video ile gelmek yerine ;Tavsiyem daha mekana gelmeden çevre fotoları almaya başlayın .Girişin de net resimleri bol bol fotograf lazım .
Burda önce temizlik yapılmalı bu haliyle insan zor nefes alır orda . Temizlendikten sonra çıkar ortaya ne oldugu başına ne geldiiği anlaşılır.

Şirvan

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Yapi parçası gibi duruyor 1hafta kamp kutup temizlemek lazim o taşları. Mağara icimi burasi mağara ise sizmi açtınız dikdörtden yerler o işlemeli kayadamı

azzem

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=18404]Tarayici666[/MENTION] kusura bakma da aynı konu için 3 tane konu açtın 3 ün dede aynı video şimdi sana soruyorum ilk 2 sinde alamadığın yorumu 3 üncü de aynı videoyla nasıl almayı düşünüyorsun

Tarayici666

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ustalar tekrardan detaylı anlatayım.
yer bana uzak olduğu için sık sık gidemiyorum fakat önümüzdeki hafta inş. gidip calısma yapıcaz..
buranın girişi 1 metre genişlik 1 metre yükseklikte bi kare tünel gibi.. sürünerek giriyoruz..
2 metre kadar süründükten sonra sağa doğru döndüğümüzde bu karşımıza çıkıyor..
sağa dönmeyipte sürünmeye devam edersekte bi kapı var fakat toprak çökmüş... kapının üstünden 20 cm falan diğer tarafı görebiliyoruz..

benim sizlere soracağım sizce videodaki kayadamı aramak yoksa o kapıdan girip odamı aramak? şimdiden sağolun

LabarNa

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=18404]Tarayici666[/MENTION] kapı dediğin yerden gir Kardeşim acele etmeden düşünerek tartarak.

Tarayici666

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ustam kapıdan sadece 1 arkadasım girdi 10 12 metre yürüyosun sonrasında duvar cıkıyo karsına ıslatıp baktığımızda belli olurmu yer

azzem

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Büyük ihtimalle orası mezar odası yalnız dışarıdan foto gerekebilir

Smokin

Moderatör
Moderatör
[MENTION=18404]Tarayici666[/MENTION] kusura bakma da aynı konu için 3 tane konu açtın 3 ün dede aynı video şimdi sana soruyorum ilk 2 sinde alamadığın yorumu 3 üncü de aynı videoyla nasıl almayı düşünüyorsun
Bende tam da bunu diyecektim . Ağzına sağlık

DİVANE

Moderatör
Moderatör
ustalar tekrardan detaylı anlatayım.
yer bana uzak olduğu için sık sık gidemiyorum fakat önümüzdeki hafta inş. gidip calısma yapıcaz..
buranın girişi 1 metre genişlik 1 metre yükseklikte bi kare tünel gibi.. sürünerek giriyoruz..
2 metre kadar süründükten sonra sağa doğru döndüğümüzde bu karşımıza çıkıyor..
sağa dönmeyipte sürünmeye devam edersekte bi kapı var fakat toprak çökmüş... kapının üstünden 20 cm falan diğer tarafı görebiliyoruz..

benim sizlere soracağım sizce videodaki kayadamı aramak yoksa o kapıdan girip odamı aramak? şimdiden sağolun
dediğiniz yerlerin üst tarafından değerli tespiti yapabiliyorsan ona göre işlem yaparsın

Tarayici666

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
üst kısmı tepe zaten tepeden inerek sahile gelipte giriyoruz engebeli bi tepe inişli çıkışlı