Ustalar abiler kardeşler

Boş beleş1

Member
Etrafımızda duyuyoruz belkide sizinde başınıza gelenlerde vardır bir işaret alıp satma mevzusu dolanıyor ortada bana tamamıyla yalan dolan gelen bir konuda nasıl bir amaç için girilir böyle muhabbete detaylı resim çekerek geniş açılı çevreyi işaretle beraber yeri bilmeden karşı taraf neye göre alır anlamadım

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Böyle bişey mümkün değil kim size bu şekilde bi teklifte bulunuyorsa itibar etmeyin... Paramı verecekmiş çek videonu oda parasını alsın gelsin çanta ile masaya videoyu izlet.. . Ama verme kimseye videoyu ve yerini.!! Madem delikanlı sözünün eriymiş versin parayı ne hali varsa görsün :D Biz 8 liralık bi tofaş dahi alırken alıp motoruna ve diğer aksamlarına bakıp öyle alıyoruz... Kimse toprağın altındakine görmediği bişeye para vermez....

Son düzenleme:

The Thing

C*
Süper Moderatör
Sektör her şeye müsait itibar etmeyelim.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Etrafımızda duyuyoruz belkide sizinde başınıza gelenlerde vardır bir işaret alıp satma mevzusu dolanıyor ortada bana tamamıyla yalan dolan gelen bir konuda nasıl bir amaç için girilir böyle muhabbete detaylı resim çekerek geniş açılı çevreyi işaretle beraber yeri bilmeden karşı taraf neye göre alır anlamadım
Deve diken insan uclemesine gore alir..birde sadece kulaginin arkasi kalanlar alir...net....

nathandrake

Aktif Üye
Telefon dolandırıcılarına inanıp çöpe para bırakan profesörler var bu ülkede normaldir eski bir kızılderili numarasıdır ama her zaman tutar diyorlar

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Kimse öyle video izleyip tamam ben bu yeri alıyorum deyip çıkarıp parayı saymaz , sayarsa satın gitsin hak ediyordur .
Yeri videoda izler sonra gerçek yerine götürmeni ister , orayı gördükten sonra para mara yok hadi işine derse ne olacak ?
Gidip polise abi benim hazine yerimi gasp ettiler diye suç duyurusunda da bulunamaz .
Bu işin sonu her ne şekilde olursa olsun ben iyi bir tarafı oldugunu , iyi bir sonuçla sonlandıgını düşünmedim , görmedim , okumadım duymadım .
Kimsenin yeri diye birşey yoktur .
Bugün sen denk gelirsin yarın bir başkası .

eski

Editör
İyiymiş...
Her modelden işaret mevcut, pazara çıkarsakmı ne etsek...
(Kurbağa hariç) Bir kurbağam bile olmadı.

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Sorunun cevabını aslinda kendin yazmissin :)
Gördükleri isaretleri ve kişinin derecesini olcerler
Bu kiside biraz iyi niyet gordulermi operasyon başlar

Çevre resimleri özellikle uzak ve arka planda belirleyici yerleri görmek isterler
Bilindik bulana bilinecek yerleri
Bu resim karelerini siz mahsun ve tamamen art niyetsiz çeker yollarsiniz
Bu seferde bölgeyi sorarlar sizden olabildiğince bilgi almaya çalışırlar

Örneğin ...
Ardahan misal ardahanin neresi hangi bölgesi
Cildir
Cildirin hangi koyu veya kaç kilometrede
Birde elinde sizin kendi elinizle yolladiginiz resimler bu is tamamdir

Böyle birşey yoktur itibar etmeyin
Işaret alacak kavat çevre fotosu istemez
Ne yapacak çevre duzenlemesimi yapacak ?
Yok öyle birşey
Ne formlarda nede başka yerde
Resimlediginiz yerlerin hangi bölge olduğunu ne olursa olsun vermeyin
Arka planda uzak noktalar gozukmesin belirleyici yerler
Bunlara dikkat edin

Boş beleş1

Member
Eywallah ustalarım degerli yorumlarınız için benim kendi düşüncem bu doğrultuda şahsi düşüncem resimin alt verilerini kullanarak bulmaya çalışmakta olabilir

Son düzenleme:

hepastios

Editör
Bu numara 15 sene öncede vardı vay efendim yılan resmi çek 1 milyon tosbağa çek 500 bin herhangi bir hayvan fotosu yolla bilmem ne kDar çektiğin zaman yanına o günün takvim yaprağını koy bunun gibi bir sürü zırvalık ne kadar basit yaşasın 23 nisan