• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Ustalar acil bakarmısınız

wesli1986

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
[video=youtube_share;KjrR5AlIgmM]https://youtu.be/KjrR5AlIgmM[/video]

wesli1986

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Nihat k ustam bulursamkader25 ustam. Bu videoma bakarmısıınıız

DİVANE

Moderatör
Moderatör
[MENTION=16390]wesli1986[/MENTION] kardeşim bakmasını istediğiniz ustayı benim yaptığım gibi başına @ koymalısın ve isimleri doğru yazarsan mesaj gider

mayhem

Co Admin
Yönetici
Co Admin
Ters istikametde çalışılmış gibi geldi bana yukardan ağaçların ordan başla boşluk bak bu oyma yön vermiş zaten ağaçların oraya doğru yanındaki inekmidir boğamıdır araştır kapalı göz kısmında beyaz dağılmış kayalık alandada araştırma yap . gördüklerim bunlar alt tarafta dere var sanırım oralarda araştırma yapmanı tavsiye ederim .

wesli1986

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=17600]Nihat k[/MENTION] ustam [MENTION=10871]BulursamKader25[/MENTION]ustam bu videoma bakarmısınız

Nihat k

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Uzak çevre fotoları lazim her yonden

wesli1986

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=17600]Nihat k[/MENTION] ustam oymaların olduğu kayanın üzerinde yaklaşık 3x3 gibi bi boşluk algıladım içerisinde çubukla değerli ve kemik tespiti yaptım. Ben bu oymaların üzerindeki kayanın altında oda olduğunu düşündüğüm için ön taraftan çalışma yaptım. Detaylı foto atarım ustam ama civarda başka bi işare yok ön tarafı dere. Videoda görünüyor ustam tekrar bakarsanız çok sevinirim. Ben burada oda olduğunu düşündüğüm için bu şekilde çalışma yaptım. Tek mezar aramalımıyım. Sizce bu oymaların anlamı nedir. Tekrar teşekkür ederim Allah razı olsun

Pscyhe

Engellendi
Anladigim kadariyla cubukla kontrolm ettin yeri.gosterdigin sunaklarin hepsi kayanin altini isaret etmis kanallar hep kayani altina gidiyor ne varsa o kayanin altinda.kaya mezar ve guzel bir oda olmasi lazim cevresinde arastirmani genislet odayi bulmaya bak onu yakalayabilirsen nokta dogrudur direk giriside bulabilirsin

çektar

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=17600]Nihat k[/MENTION] usta kaplumbağa işareti var elimde yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekr ederim şimdi ben fotoyu nasıl paylaşcam onu bilmyrm yrdmci olurmsnz

çektar

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=17600]Nihat k[/MENTION] usta kaplumbağa işareti var elimde yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekr ederim şimdi ben fotoyu nasıl paylaşcam onu bilmyrm yrdmci olurmsnz

Nihat k

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=21240]çektar[/MENTION] wesli de senmisin?

çektar

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=17600]Nihat k[/MENTION] hocam wesli ney anlamadım