• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Ustalar Bakabilir mi ? Çubuk Boşluk Testi Olumlu Geçti Çevre Hakkında Yorumunuz Varmı

Madnet

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Ustalar selamlar

Bizide merak ettirdiler sonunda bildiğimiz bir yeri test etmek incelemek istedik çubuk bu alanda boşluk var diyor yinede bilene danışmak lazım diye bölgeyi fotografladım sizlere sunmak istedim olur ya tecrübeli göz bilmeyen gözden daha keskin bakar diye düşündüm varsa yorumunuz esirgemezseniz sevinirim.Elimin olduğu görsel geniş görseldeki sıralı gibi duran taşların altında bir oyun hem uzak hem zoomlu halini yükledim

IMG_0759.jpg

IMG_0758.jpg

IMG_0757.jpg

IMG_0756.jpg

IMG_0755.jpg

IMG_0754.jpg

IMG_0753.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Sahinler

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Pirinç cubuklami baktınız yani boşluk testini hangi çubukla yaptınız

Madnet

Member
Kayıtlı Kullanıcı
valla hocam pirinç sanırım en üstteki resimde çubuklarda çıkmış kutu gibi bir ünite geldi ordan uçlarını mevcut toprağa sapladık sonra çubukları belimize taktık bi sinyal cihazı var sanırım çubuklar ona bağlı en üstteki resimde var bakabilirseniz

Madnet

Member
Kayıtlı Kullanıcı
şu çubuk sistemi ile baktık marka ve model de bu cihaz resimi internetten buldum hangi çucuk diye soranlar için bilen varsa cihaz bu reklam olmasın alma satma bilmem tamamen temsili olarak hangi çubukla baktınız diyen arkadaş için ekledim

uçmuş

Super Moderator
Süper Moderatör
[MENTION=9991]mayhem[/MENTION] ustam bu makinadan senmi iyi anlıyon yoksa [MENTION=12347]dadas_25[/MENTION] ustamızmi yoksaaa [MENTION=10871]BulursamKader25[/MENTION] ustamizmi ben pek anlamıyorum cihazdanda

Madnet

Member
Kayıtlı Kullanıcı
hacım bölgeyi ve yeri yorumlayaydın iyiydi gerçi ustaları etiketlemişsin onlar görse tık der bilir muhtemelen :) çubuk falan anlamam ben pek yukarda bi arkadaş sordu diye çubuğu ekledim sadece yoksa alan yorumu daha iyi bana şuan :)

uçmuş

Super Moderator
Süper Moderatör
Cepten baktigim için pek yorumlara giremiyorum ..ama resimlerinin yetersiz olduğunu söyleye bilirim ...pc den bakan ustalar gorebildiklerini yazarlar

ÜstaD1

Editör
EDİTÖR
Cihazı merak ettim acaba size mi ait bu cihaz.

Madnet

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Cihazı merak ettim acaba size mi ait bu cihaz.
Bir yakınıma ait hani merak ettik bula bula bunu bulduk cihaz olarak ta usta bölgeye ve cihazın tepkisine ne diyorsun bu cihazın ana ünitesinde gold bronz gibi seçeneklerde vardı goldda arattık sürekli sadece bu düzlükte çapraz oluyor ileri gidiyoruz oraya dönderiyor geri gidiyoruz oraya götürüp çarpı oluyor

ÜstaD1

Editör
EDİTÖR
Pahalı bir cihaz ama kullanımı konusunda eminlikten öte yorumlar okuyunca dikkatimi çekti. Profesyonel olmayan ve cihaz hakkında bilgisi olmayan birisinin sahip olacağı bir cihaz değil o sebeple sorma ihtiyacı duydum.

Madnet

Member
Kayıtlı Kullanıcı
ha aynen özellikle pahalı bir cihaz bulmak istedik hani gitmişken boşa gitmeyelim diye

mayhem

Co Admin
Yönetici
Co Admin
Yer doğal gözükmekte . Cihaz konuları için ayrı bir konu açınız kullanan varsa bilgi vericektir ismini ve modeli yazınız bu şekilde resim yada vidio paylaşımı yapmayınız iyi forumlar .

Madnet

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Yer doğal gözükmekte . Cihaz konuları için ayrı bir konu açınız kullanan varsa bilgi vericektir ismini ve modeli yazınız bu şekilde resim yada vidio paylaşımı yapmayınız iyi forumlar .
Yok başkan cihazı tanıtmakla falan hiç bi bağlantım yok cihazı ilk postta başka arkadaş sorduğu için koydum konu hedefinden saptı cihaz resiminin altında açıklamam mevcut da yer doğal dediniz o düşündürdü şuan

bozoklu

Super Moderator
Süper Moderatör
Fotoğraflarda gözüken birşey yok. neye istinaden burasını araştırma gereği duydunuz? işaret,hikaye?

Anke

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ustalar selamlar

Bizide merak ettirdiler sonunda bildiğimiz bir yeri test etmek incelemek istedik çubuk bu alanda boşluk var diyor yinede bilene danışmak lazım diye bölgeyi fotografladım sizlere sunmak istedim olur ya tecrübeli göz bilmeyen gözden daha keskin bakar diye düşündüm varsa yorumunuz esirgemezseniz sevinirim.Elimin olduğu görsel geniş görseldeki sıralı gibi duran taşların altında bir oyun hem uzak hem zoomlu halini yükledim
Ekli dosyayı görüntüle 196878Ekli dosyayı görüntüle 196879Ekli dosyayı görüntüle 196880Ekli dosyayı görüntüle 196881Ekli dosyayı görüntüle 196882Ekli dosyayı görüntüle 196883Ekli dosyayı görüntüle 196884
Burası yapı kesinlikle boşluk bulduğunuz yerde çalişma yaptinizmi tunel gibi oda gibi