Ustalar bakarmisiniz

Herojester

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
IMG-20180919-WA0000.jpg ustalar yerin 1 metre altinda cikdi ne ola bilir

omerolmaz

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ustam resim net gorunmuyor sen gördüklerini ve etrafını resimlersen çoğaltırsan fotoları gerekli yorumları yapacaktır ustalar

Herojester

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Temel kazarken 1metre yerin altinda 3tas cikdi biri boyle islemeli diyerlerinde bi kabartma yok 7 kisi zor kaldirir tasi bi bu goruntu var tasda kirmizi

omerolmaz

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
yanlış anlamazsan beni yapı suslemesine benzettim ben ama ustalar baksın belkide beni yanlışım vardır

poseidon2023

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
cıktıgı yerin arazi resmini cekin yardım ederiz

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Mezar steli galiba. Tamamını neden fotoğraflamadınız? Aklıma üniversitede iken ziraat fakültesinde okuyan bir arkadaşımın anlattığı hikaye geldi. Böcekler genelde kafa yapısından tanınır. Entomoloji dersinde hoca bir ögrenciyi kürsünün yanına çağırır. böceğin kafasını parmakları arasına gizleyip kıç kısmını göstererek tanımasını ister. Öğrenci bilemeyince uyguyama notunu sıfır verdim der. öğrenciye numarasını sorar. ögrencide yüzünü elleriyle saklıyıp arkasını hocaya dönüp "buyrun tanıyın" der.

a_g_x_14

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Mezar steli galiba. Tamamını neden fotoğraflamadınız? Aklıma üniversitede iken ziraat fakültesinde okuyan bir arkadaşımın anlattığı hikaye geldi. Böcekler genelde kafa yapısından tanınır. Entomoloji dersinde hoca bir ögrenciyi kürsünün yanına çağırır. böceğin kafasını parmakları arasına gizleyip kıç kısmını göstererek tanımasını ister. Öğrenci bilemeyince uyguyama notunu sıfır verdim der. öğrenciye numarasını sorar. ögrencide yüzünü elleriyle saklıyıp arkasını hocaya dönüp "buyrun tanıyın" der.
kahkahakahkaha:4::4:usta güldürdün bizleri.ALLAH TA SENİ GÜLDÜRSÜN

Herojester

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Hocam mezar isaratemi onu ogrenmek istedim cesme felan ola bilir diolarda