• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

ustalar bu ısaret nedır

aslanbey

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ustalarım burda ısaretlı yerde buyuk oyma ucgen var ıscılık muazzam ucgenın arka kısmı acık sıvrı yerı normal yanı ucgenın kısa tarafı acık ıcıne su doksek kısa kısmından akar resım yok atamıyorum toprak zemınde yemek masası buyuklugunde bır kayada bu ucgen bırde ısaret var ama anlamı ne bılemıyorum yorumlarsanız sevınırım

Ekli dosyalar

aslanbey

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ustalar ebenizin dedenizin hayrina bi bakin bu isaret nedir

uçmuş

Super Moderator
Süper Moderatör
Ustalar ebenizin dedenizin hayrina bi bakin bu isaret nedir
Ustam anana babana olmuslerine rahmet .... valla ustan ben zaten gozlukle zor goruyom ... uzak resimlerin yaklastirinca bozuyor ...emin olamayınca da sırf 1 şeyler demiş olmak için yazmadım... senden ricam hem yakın hem çevre fotolarıyla beraber resimleri çoğaltirsan.. seni kırarmıyiz be ustam...

fanatik61

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
[h=1]@aslanbey Ustam[/h]Hem resim yok diyorsun hemde yorum bekliyorsun
Sende iyi biliyorsunki yeterli resim olmadan yorumların bir kıymeti olmaz.
Kolay gelsin.

ases24

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
üçgen tekbaşına (hiç bir şey ifade etmez) mutlaka yardımcı işaret olmalı üçgene kılavuz işaret yanındaki yakınındaki yada içindeki işarettir bolca çevresinin ve yanındaki işaretin resimlerini atarsan ne anlatmak istedigini usdalarla çözeriz inş

aslanbey

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ok tmm ustalarim resimleri alayim paylasirim yer uzak baya gidemiyorum su an firsatim oldugunda hallederim artik yapacak birsey yok yinede tskl hepinize