Ustalar burası mağara yorumlarınızı bekliyorum

beratkoksal

Member
Kayıtlı Kullanıcı
IMG-20190129-WA0013.jpgIMG-20190129-WA0012.jpg

toyalp

Haine merhamet vatana ihanettir.
Süper Moderatör
Başka resim yok mu ? İki resim ile iz yok emare yok ne denilebilir ki? Sadece bir koç başı ile tapınak ya da kiliseye benziyor. Tavanda farklı motifler var. Kanaatimce ibadet yeridir. Başka da bu resimlerle bir şey diyemiyorum. Hayırlı forumlar

kazama

Super Moderator
Süper Moderatör
[MENTION=22911]beratkoksal[/MENTION] merhaba ,
Yüklemiş oldugunuz resimlerde aynalama tekniği uygulanmış olup , resimlerde hiç bir anlam ve fikir yürütülemeyeceği kanısına varılmıştır .Lütfen resimlerin orjinali ile ve oynanmamış halleri olmasına özen göstermeniz .
Konu içerisine resim yüklerken biraz açıklama ve usulunce resimleme konusunda biraz tecrübe sahibi olmanızı tavsiye ederim .
Resimler altta çizdiğim kırmızı çizgiden itibaren aynı resmin yansıması .Bu bilinçli olarak mı yaplıp yükleniyor ?

Ekli dosyalar

beratkoksal

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Kesinlikle aynalama tekniğinden anlamam zaten usta direk çektim size yolladim

Ebu Computer

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Fotoğrafların sağ ve sol tarafı bir birinin simetriği.

beratkoksal

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Bunun benle bir alakası yok simetrik olmasinin

sarıkayalar

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Kesinlikle aynalama tekniğinden anlamam zaten usta direk çektim size yolladim
Herkez bir bırıne yardım ıcın burda foto ceken makınanı kontrol et ve ısaretin ustune paket olur cakmak olur bırsey koy bu foto yansıma yanlız haberin olsun

Storm

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
İçini 4 bi yönden ceksen tamamını görsek olmaz mı ustam ? Hem burası sit alanı gibi duruyor eğer söylese uzak dur riske girme. Bir diğer olasılıkta böyle mükemmel yeri el değmeden bırakmazlar haberin olsun

beratkoksal

Member
Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar bazılarınız yansıma bağzılarınız pcpcpc ortamında hazırlandı diyor yarın gidip bakıp mağranın 4 bir yanını gezicem ççekip size yoluycam yorumlarıız için teşekkürler

The Thing

Super Moderator
Süper Moderatör
Iyi olur berat koksal

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
arkadaşlar bazılarınız yansıma bağzılarınız pcpcpc ortamında hazırlandı diyor yarın gidip bakıp mağranın 4 bir yanını gezicem ççekip size yoluycam yorumlarıız için teşekkürler
arkadaşım bu tarZ resimler piyasada fazla derecede var inanki hep aynı şekilde.ve ayrıca genellıkle başkasından geliyor sen çektim diyorsan girmişken içeri etrafıda resimleki belki bir detay yakalanır

bozoklu

Super Moderator
Süper Moderatör
Yükledeğiniz fotoğrafla oynanmış,Fotoğrafı kendim çektim diyorsanız niyetiniz kötü. yok başkası yolladı diyorsanız gönderen kişi kötü niyetli. her iki durumda da burda pirim yapmaz. Sizin iyi niyetli olduğunuzu umarak gidip kendiniz fotoğraflamanızı, yeni resimler yüklemenizi hafta sonuna kadar bekleyeceğim.

The Thing

Super Moderator
Süper Moderatör
Bende şimdi pc'den bakarken daha net gördüm, aynalama var bu fotolarda, ustalar haklı.