Ustalar Çözelim

dadas_25

Super Moderator
Süper Moderatör
Aleyküm Selam kardeşim.

Mezarlık alanı gösteriyor ama dikkatimi çeken ağaçların simetrik duruşu.

Biraz uzak resimleri varsa yönlerini belirterek ekelersen daha detaylı bilgi gelecektir.

toyalp

Haine merhamet vatana ihanettir.
Süper Moderatör
Ve Aleyküm Selam kardeşim, üstad mezarlık alan oluğunu söylemiş ki harfiyen katılıyorum. Ayrıca detaylı bir araştırma yapılmamış sanki işaretler ve bölge üzerinde sanırım. Bence yüzeysel araştırmayı biraz daha yap. Ya da bize bölgeyi video ya da resimlerle gezdir. Selametle

1.jpg

toyalp

Haine merhamet vatana ihanettir.
Süper Moderatör
Değerli kardeşim kusura bakma videoyu izlemeden direk yorum yaptım ve izledikten sonra sana kızdım :) akarın üzerinden atlamadan önce 1.47 saniyede üç adet basamak suya mı iniyor? Orayı neden detaylı resimlemedin? Ayrıca o basamakların etrafını biraz açtıktan sonra resimlersen daha iyi olur. V dediğin işaret oyma kanallarına benziyor. Yine de ustalar baksın bir sonuca bağlanır inşaEllah. Ağaçlık alan tamamen kaya dolu sanırım çevrede yığmalar yoksa ilk hedef ağaçlık alan yani akarın etrafı.

[video=youtube;E96bWbFoc7M]https://www.youtube.com/watch?v=E96bWbFoc7M&feature=youtu.be[/video]

Marsınkılıcı

Member
Kayıtlı Kullanıcı
hocam video mevcut ilk mesajımda link verdim seyir edebilirsiniz. Bu bölgede hiç bir şekilde kazı yapılmamış ağaçların alt kısmı ve üst kısmı tarla.

10.jpg

timur964

konularim
Süper Moderatör
[MENTION=9987]Marsınkılıcı[/MENTION]

çentikli kayanın resmi mevcutmu

Marsınkılıcı

Member
Kayıtlı Kullanıcı
19.jpg

ustam burayı kast ediyorsun sanırım, evet fotoda merdiven gibi görünüyor lakin oradayken hiç dikkatimi çekmedi. bakmam gerekecek

ragıp

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
@Marsınkılıcı

hoş geldin iyi formlar

videonun 1,40 saniyesindeki V ise sorduğun
o V değil
aynı aileden iki farklı kişinin mezar yönünü göstermek amaçlı yapılmış
yön göstericidir.

bulunduğunuz alan, mezarlık
sunaklar hoş değil
mezarlardan çok bir beklenti içinde olmamalısınız

selametle

timur964

konularim
Süper Moderatör
izledim temileyip resimlersen daha net olur .. şöyle söylemek istiyorum 4 çentik madeni ifade eder 3 çentik sonrası arada boşluk ve sanki 2 murç izi var bu iyi insan yapımı der tabi videoda göundugu kadarıyla imkan olurda resim çekersen çentiklerin hangi yönde yapıldığına dikkat et