Ustalar, fotoğraflar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Mikropx

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba, ustalar.
Bu fotoğraflar hakkında yorumlarınızı ve değerli düşüncelerinizi alabilir miyim?
Herkese iyi akşamlar ve iyi forumlar dilerim.
1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg

Mal bulanındır

Moderatör
Moderatör
Usta hoşgeldin sanki o son resimdeki uçları birleşik kayalar açılacakmış füze fırlatılacakmış gibi duruyor... Onların birleştiği boşlukta.. çok güzel mal saklama yeri. Olurdu haa ben bişey gömsem orayı seçerdim. Keşke içini görüp foto yükleyeydin. Boşluk tespiti yapınız. Kayaların etrafında. Bol nasipler

Mikropx

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Usta hoşgeldin sanki o son resimdeki uçları birleşik kayalar açılacakmış füze fırlatılacakmış gibi duruyor... Onların birleştiği boşlukta.. çok güzel mal saklama yeri. Olurdu haa ben bişey gömsem orayı seçerdim. Keşke içini görüp foto yükleyeydin. Boşluk tespiti yapınız. Kayaların etrafında. Bol nasipler
Sevgili hocam, üçgen yere baktığımız da kafanızı eğip, kayaların arasında bir boşluk olduğunu görebiliyoruz. Doldurulmuş gibi ve kayalar çok yumuşak. Doldurlan yer sert ama kayanın kendisi aşırı derecede kömür gibi kırılıyor, ama kömür tarzında bir maden değil.

Pscyhe

Engellendi
Arazi sartlari cok zorlar insani bilirim benim tespit arastirma yaptigim alanlarin bitki ortusu gibi bunlarla ugrasmaktan dolayi zamanimizi hep bosa harciyoruz..neyse konunla alakali olarak eklenen resimlerde bariz anlamda iscilik yok buda isaret kavrami kazandirmiyor.sadece son resim supheli gibi kontrol edilebilir.bu alnlarda isaret bulmak zordur daha cok yuksek ve kayalik alanlari tercih edin.birde bolgede yasanmislik olmussa net ve bariz isaretleri tespit edeceginize eminim

Mikropx

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Çok teşekkür ederim ustalarım. Olabildiğinde fazla cevap toplamaya çalışıyorum.

Mikropx

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Not geçeyim;

Dağın orta kısımlarında bir yerdir.(Çok büyük bir yer değil.) Tırmanmamız gerekiyor.

akyol

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
gel beni aç diyo burası bariz dolgu olduğu belli

Adsız.jpg