Ustalar içeri bölgeyi değerlendirir misiniz?

lcw06

Engellendi
Merhaba Ustalarım

İL: ANKARA
İLÇE: SİNCAN
MEVKİ: ÇİMŞİT MEZARLIGI

RESİMLER:

çimşit1.PNG

çimşit2.PNG
çimşit4.PNG

UYDU FOTOGRAFLARI:
Ekran Alıntısı.PNG

VİDEO:

<span style="color:#ff0000;"><strong>[video=youtube_share;Mgw-_oRcMZ0]https://youtu.be/Mgw-_oRcMZ0[/video]

[video=youtube_share;JeKsMNiqSWQ]https://youtu.be/JeKsMNiqSWQ[/video]

[video=youtube_share;TYeoUip57tI]https://youtu.be/TYeoUip57tI[/video]

SAYGI DEĞER USTALARIN YORUMUNU DÖRT GÖZLE BEKLİYORUM BU ÇEVREDE BİRŞEYLER VARMIDIR?
YORUMLARINIZ BENİM İÇİN ÇOK DEĞERLİ MEVKİ İSMİNE KADAR YAZDIM SİZLERE BİR UYGARLIK YAŞAMIŞMIDIR FOTOGRAFLARDAN VİDEOLARDAN ANLAYACAGINIZ ŞEKİLDE ÇEVREYİ GÖRÜNTÜLEDİM YORUMLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM USTALARIM.

Son düzenleme:

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
@lcw06kardeşim hoşgeldin ....bu çevrede 1 şeyler varmıdır sorusunun cevabını ... yüksek gerilim direklerinin oraya dikilmesinden anlayabilirsin ....​
şöyle düşün ... böyle 1 şirkette çalışıyorsun ... uyanıksın .zekisin. çalışkansın .... ve ve ve ve definecisin .... sen teiaş ta yetkili olsan dozeri alır o direği nereye dikmeye gidersin .... sorduğun sorunun cevabı sence ne ?

lcw06

Engellendi
@lcw06kardeşim hoşgeldin ....bu çevrede 1 şeyler varmıdır sorusunun cevabını ... yüksek gerilim direklerinin oraya dikilmesinden anlayabilirsin ....​
şöyle düşün ... böyle 1 şirkette çalışıyorsun ... uyanıksın .zekisin. çalışkansın .... ve ve ve ve definecisin .... sen teiaş ta yetkili olsan dozeri alır o direği nereye dikmeye gidersin .... sorduğun sorunun cevabı sence ne ?
haklısın ustam sonuna kadar ozaman buralarda birşey var

kazama

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Hani nerde bu devlet ? Hani kültür varlıkları koruma kanunu ? Hani her gün ihbar sonucu yakalanan garip insanlar ?
Garibanı ensele , tomarlarla parası olana göz yum ki biraz daha tomarlasın !
Hani eşitlik ?
Neden hiç duymayız '' Tren yolu vs. açmak isterken tarihi yapıya zarar veren (Altın Çalan) şu şu kişiler göz altına alındı haberleri ?
İsteseler o treni havada pistonlu ray sistemi kullanıp o tepeden atlatabilirler .Yanından geçer , kenarından geçer ama iş farklı .
Bunlar görünenleri , ya görünmeyenleri ?
Memleketten size fotograflar çekecem dürbünlü makinam gelsin . Adamlar her gecen gün kocaman dağı tuz buz ettiler. Dağki baska yerde olsa koruma altına alıp ücret karsılıgı seyrettirirler .Malesef taş ocağı adı altında tüm yere saldırmışlar ve yok ettikleri bu yapma dağlar tümülüsün kocamanı ve taştan olanı ,onun içinde belkide tüm ülkenin malı orda kamyon kamyon altın incik boncuk var .Olabilirmi olabilir Dünyanın Merkezi Çorum . Her gün gidip oturup gezdiğim hayran oldugum yerler şu an yok yani ..

Son düzenleme:

lcw06

Engellendi
hani nerde bu devlet ? Hani kültür varlıkları koruma kanunu ? Hani her gün ihbar sonucu yakalanan garip insanlar ?
Garibanı ensele , tomarlarla parası olana göz yum ki biraz daha tomarlasın !
Hani eşitlik ?
Neden hiç duymayız '' tren yolu vs. Açmak isterken tarihi yapıya zarar veren (altın çalan) şu şu kişiler göz altına alındı haberleri ?
Isteseler o teni havada pistonlu ray sistemi kullanıp o tepeden atlatabilirler .yanından geçer , kenarından geçer ama iş farklı .
Bunlar görünenleri , ya görünmeyenleri ?
Memleketten size fotograflar çekecem dürbünlü makinam gelsin . Adamlar her gecen gün kocaman dağı tuz buz ettiler. Dağki baska yerde olsa koruma altına alıp ücret karsılıgı seyrettirirler .malesef taş ocağı adı altında tüm yere saldırmışlar ve yok ettikleri bu yapma dağlar tümülüsün kocamanı ve taştan olanı ,onun içinde belkide tüm ülkenin malı orda kamyon kamyon altın incik boncuk var .olabilirmi olabilir dünyanın merkezi çorum . Her gün gidip oturup gezdiğim hayran oldugum yerler şu an yok yani ..
ustam şimdi bikeresinde bende kazma kürekle yakalandim savciya ifade verdim napiyodun len dedi dedim sayin savcim memleketimin daginda bayirinda gezmeyekde nerde gezek dedim :d kazma küreklemi geziyodun dedi köstebek gibi eşmişin heryeri dedi fidan dikmeye uygun yer ariyodum sayin savcim dedim imzaladim çiktm geldm mahkeme açilmadi takipsizlik kagidi geldi :)))))))))))

kazama

Süper Moderatör
Süper Moderatör
ustam şimdi bikeresinde bende kazma kürekle yakalandim savciya ifade verdim napiyodun len dedi dedim sayin savcim memleketimin daginda bayirinda gezmeyekde nerde gezek dedim :d kazma küreklemi geziyodun dedi köstebek gibi eşmişin heryeri dedi fidan dikmeye uygun yer ariyodum sayin savcim dedim imzaladim çiktm geldm mahkeme açilmadi takipsizlik kagidi geldi :)))))))))))
Kazma kürekle gezerken mi ?
Biryeri kazarken suç üstümü ?
:)

kazama

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Dediğim yer belli earth 'dan buldum ama böyle birşey anlaşılmıyor.Gittiğimde ilk işim cep tlfnla da olsa resimleri çekip yükleyecem .Barajla yıldızlı yerin arasındaki çevre yolu karadeniz geçiş noktası . Ankara-Çorum-Samsun -Tokat ve ilerisi gidenler mutlaka geçmiştir bu yoldan . Köyün birinde rıhtım bulundugu iddaları var dogruluk payı nedir araştırmadım .

Ekli dosyalar

• 694.5 KB Görüntüleme: 169

kazama

Süper Moderatör
Süper Moderatör
valla jandarma geldi kazıyodum napıyon dedi iyim dedim kimligimi aldı tutanak tuttu saat tarih definemi arıyon dedi yooo dedim fidan dikecem dedim 6-7 yeri kazmışdım fotografa çektiler kazdıgım yerleri arabaya bindim jandarma karakoluna ifade verdim sonra bıraktılar eve savcılıkdan tebligat geldi ifade vermeye gittim adliyeye savcı yanına çagırdı bende söyledim fidan dikecekdim dedim takipsizlik çıktı
Fidan dikecektim :zuhaha: iyiymiş . Ben olsam bende salardım .

lcw06

Engellendi
Dediğim yer belli earth 'dan buldum ama böyle birşey anlaşılmıyor.Gittiğimde ilk işim cep tlfnla da olsa resimleri çekip yükleyecem .Barajla yıldızlı yerin arasındaki çevre yolu karadeniz geçiş noktası . Ankara-Çorum-Samsun -Tokat ve ilerisi gidenler mutlaka geçmiştir bu yoldan . Köyün birinde rıhtım bulundugu iddaları var dogruluk payı nedir araştırmadım .
valla çok bölge varda başkanım bize kalacakmı acaba bişeyler

kazama

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Hayırlısı olsun kardesim .Sabah ola HayırOla demişlerya atalarımız .O hesap :)
Allah'a emanetsin buralardayım ben görüşürz .

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
@lcw06 elinde ağaç fidesi varmıydı bari .... bana kalsa sana kıyak yapmışlar gibi geldi ustam ...