Ustalar nedir degeri

Lodos3113

Yeni Üye
Orjinal urun degeri nedir

Son düzenleme:

Marco

Bilgili Üye
Lodos3113 Ustam Hosgeldiniz..Oncelikle site icinde hicbir nesneye deger bicilemez.Deger bicmek, fiyat soylemek yasaktir Ustam.Sizi bilgilendirmek istedim.Ayrica Paranin kondisyomu guzel.Bronz Roma parasi oldugunu dusunuyorum.Ustalarimiz detayli bilgi vereceklerdir ıYı Ustam Saygilar Savgiler.

Pes

Aktif Üye
Burası alım satım sitesi değil kardeş. Buradakilerin gözünde bu malzemelere paha biçilemez.

Marco

Bilgili Üye
...Buradakilerin gozunde bu malzemelere paha bicilemez.." Pes Ustam oyle guzep bir cumle kurdunuz ki...Tebrik ederim.Hakikaket cok hosuma gitti.Bu isin asigi olan kisiler, en kucuk bir paraya bile paha bicemez.Agziniza saglik Ustam.Saygilar Sevgiler...

Lodos3113

Yeni Üye
Ben alim satim icin degil degerlimi degersizmi die sordum yannis anlasilmasin ustalarim

Lodos3113

Yeni Üye
Ben degerini sordum fiyati degil yannis anlasilmasin

Marco

Bilgili Üye
Lodos3113 Ustam simdi anlasildi.Aciklik. getirdiginiz icin cok tesekkur ederim.Bazen fiyat soranlar oluyor Ustam.En azindan bu uyarimiz onlar icin gecerli olur.Hoşgorunuz.Ustalarimizi etiketledim.Musait olduklari zaman bilgi vereceklerdir.Saygilar Sevgiler

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Kardeşim bu durumda çok değerli demiş oluyoz bizde :D maddi olarakta illa bi kıymeti vardır

Pes

Aktif Üye
Şimdi gardaş parayı avucunun içinde çek yada yanına 1 TL koy da çek para nedir ne değildir follismi denariyi baskını sersertimi gramajlimi bir görelim olurmu

Dogo

Aktif Üye
Şimdi gardaş parayı avucunun içinde çek yada yanına 1 TL koy da çek para nedir ne değildir follismi denariyi baskını sersertimi gramajlimi bir görelim olurmu
Dostum bütün kimlik bilgilerini istemişsin paranın maşallah :)

Pes

Aktif Üye
Dogo kardsm sistem böyle biliyorsun : )