• Soru sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

USTALAR saolun bilen varmi CİHAZI KASA KAYALARDA İŞ GÖRÜRMÜ

Batuhantürkiye

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Screenshot_20190612-025109_Chrome.jpg

Fisher® F-Pulse Pinpointer
( İLK PULSE sistemli PINPOINTER!)

Toprak altındaki değerli metal hedeflerin çamur ve kuru toprakta, tuzlu ve tatlı sudaki tam yerini kolaylıkla tespit eder. Su geçirmezdir; 3 metreye kadar suya girebilir.

· PI Sistemli

· Bip sesi, titreşim veya her ikisi

· Kayıp mod alarmı

· Tek düğme ile çalışır

· 3 adet hassasiyet seviyesi

· Anında Yanıt

· Fabrika ayarlarına dönme

· Ayarlanabilir LED ışık

· Otomatik kapanma

· 2-AA piller (dahil değildir)

· Kemer kılıfı dahildir

· Rakiplerinden farklı olarak darbelere karşı özel aşınmaz malzemeden yapılmıştır.

_Mithra_

Uzman
Kayıtlı Kullanıcı
bu tip cihazlara pointer denir
Pointerlar ile kazılmış toprakta gözden kaçmış olan küçük metalleri tespit edebilirsiniz.
Çıkan toprakta arama yapabilirsiniz.
Duvar içlerindeki metalleri tespit edebilirsiniz.
fazla derinlik beklemeyin
kaya kasalara fena halde kafayı takmışsınız
kaya kasalar genelde eşkıya yaşam alanlarında olur

Batuhantürkiye

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Elimde var bu cihazda araziye hiç.götürmedim o yüzd3n soruyorum saolasin hocam

Batuhantürkiye

Member
Kayıtlı Kullanıcı
_Mithra_ mecbur usta taktım vallahi kasa kayaya doğrudur . ne yapayım emek verdim boğa denen bi işarete tek başıma tek tabanca geceli gündüzlü 4metre 30 cm indim işareti bi türlü çözdüremedim sistem işimi neymiş 4.metre.30cmde kalınca e elde adam gibi cihazda yok .herşey 4 dörtlük ilerliyordu maske tulum vs. ne ararsan aldım cihaza gücüm yetmedi e işaretide çözmezler kimse deyince emek verdiğin nokta öyle kaldı mecbur takmasam elden ne gelir 2 nci çocuk yolda kaldı 1ayı.aylardır işsizdim yeni girdim.eywallah borç yiğidin kamçısıdırda arkada 44bin borç askeri ücretle faiz ödemekten afedersin RABBİME İSYAN ETMEK GİBİ OLMASINDA TÖVBE anne engelli destekçi desen yok rabbim büyük çok şükür.boşverin herkes bildiği gibi bilsin deli kasa delisi desin isterse insan evladı kendini bildikten sonra hak yolundaysa rabbimin izninle çok şükür hepimizin anlı ak bu zamana kadar yanlış cümle etmişsem hepinizden özür diliyorum önce Rabbimin sonra sizin AFFINIZA SIĞINIYORUM rabbim cümlemizin işini gücünü rast getirsin inşallah ustalar cansınız

maki

Member
Kayıtlı Kullanıcı
@_Mithra_ mecbur usta taktım vallahi kasa kayaya doğrudur . ne yapayım emek verdim boğa denen bi işarete tek başıma tek tabanca geceli gündüzlü 4metre 30 cm indim işareti bi türlü çözdüremedim sistem işimi neymiş 4.metre.30cmde kalınca e elde adam gibi cihazda yok .herşey 4 dörtlük ilerliyordu maske tulum vs. ne ararsan aldım cihaza gücüm yetmedi e işaretide çözmezler kimse deyince emek verdiğin nokta öyle kaldı mecbur takmasam elden ne gelir 2 nci çocuk yolda kaldı 1ayı.aylardır işsizdim yeni girdim.eywallah borç yiğidin kamçısıdırda arkada 44bin borç askeri ücretle faiz ödemekten afedersin RABBİME İSYAN ETMEK GİBİ OLMASINDA TÖVBE anne engelli destekçi desen yok rabbim büyük çok şükür.boşverin herkes bildiği gibi bilsin deli kasa delisi desin isterse insan evladı kendini bildikten sonra hak yolundaysa rabbimin izninle çok şükür hepimizin anlı ak bu zamana kadar yanlış cümle etmişsem hepinizden özür diliyorum önce Rabbimin sonra sizin AFFINIZA SIĞINIYORUM rabbim cümlemizin işini gücünü rast getirsin inşallah ustalar cansınız
batuhan usta üstadların nerden nasıl resim istiyorsa o şekilde resim çekip atarsan hem çok sağlıklı ilerler ve daha iyi yorum yapıp analiz ederler hemde sen istediğin sonuca varırsın yani kısacası ustaların yönlendirmelerini dikkate al emin ol onlarda birşeyler bulmanı en azından emeğinin karşılığını almanı isterler bu işler biraz sabir işidir.allaha emanet..

Batuhantürkiye

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Eywallah baş üstüne başınız var olsun saolun hepiniz

Batuhantürkiye

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Fisher® F-Pulse Pinpointer
( İLK PULSE sistemli PINPOINTER!) Menzilini nasıl uzaklaştırabilirim bi 10 bilemedin 15-20cm ne olursa bilgisi olan varmı bi hilesi bu işin

Üst Alt