Ustalar yardim edermisin

hakan222

Member
Slm arkadaşlar uzun zamandır bu sitedeyim şükür hep iyi insanlar tanıdım şimdi siz abilerim ve kardeslerimden bana yardımcı olmasını istiyorum.. elimde bı çalıştığım yer var şelale tılsımlı iki senedir burayla uğraşıyorum gümünün bekçisi ni konusturduk yeri söyledi ama konu çok uzun yazsam buraya sığmaz gerçekten elimde kilise ve benzeri yerler var .. kardeşlerim yardım bekliyorum teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

hakan222

Member
timur964..Makina lazim diye yazımda belirttim ustam yer belli ama teyit etmek acisinda makina yardımı lazım..

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
hakan222 bekçi ile çalışma için anlaşma yapmanız güzel, ama size söylediği yer yalandır. asla doğru yeri söylemezler. siz süphe ettiğiniz yeri ve çevresini fotoğraflayıp konunuza ekleyin. Ustaların yardımı ile sonuca ulaşır inşallah.

hakan222

Member
bozoklu.. kardeşim daha önce yükledim bu sitede mevcut tekrar atiyim farketmez ama derdimi TM anlatamadım sanırım yardım istiyorum uste belirtmiştim bazı kelimeler yasak diye yazamıyorum ragıp..ustaya saygım var siteden atilmiyim hem

ragıp

Uzman
@hakan222

ustam, konulara çok hızlı giriş yaptın, hele bir dur soluklan.
sonunda, başına bela olan, şelaleye döndün demek :)
şelalenin üzerindeki çalışmalar ne alemde, nasıl sonuçlandı ?
sitede, bundan evvel olduğu gibi bundan sonrada aklımızın erdiği
tecrubemiz doğrultusunda yardımcı oluruz
hele yeni bir konu aç, krallı şelaleyi ben hatırlıyorum, ama yinede
bir görsel olur

selametle

hakan222

Member
ragıp.. TM kardeşim paylasiyim şelaleyi biraz işlem yaptım tabiki TM yeri bulunca yılan çıktı zaten neler geldi başımıza anlatsam hayret edersiniz işlem yapicam artık ustam sadece yer TM belirliyim istedim

hakan222

Member
ragıp.. bendede var titanyum vs içinde isaretin gösterdiği yerleri çubuk çekiyor aslinda ama ben kesin sonuc istiyorum şelalede çin resmini bile yakaladık ustam ah ah neler geldi basima

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
@hakan222 bekçi ile çalışma için anlaşma yapmanız güzel, ama size söylediği yer yalandır. Asla doğru yeri söylemezler. Siz süphe ettiğiniz yeri ve çevresini fotoğraflayıp konunuza ekleyin. Ustaların yardımı ile sonuca ulaşır inşallah.
s.a.değerli ustamin yorumuna tamamen katiliyorum (onlar yalancidir doğru söylemezler s.a.v) .

Hahan222kardeşim bekçileri konuşturacak hocalar bir kaç kişidir bekçileri konuşturacak ilim ve irfan sahibi olmali yoksa gerisi yalandir dikkat et kimse sizleri kandirmasin.

Saygilar ve sevgiler.

9