• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Ustalar Yeraltı Görüntüleme radari almayi dusunuyorum

Vatan

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ustalar cihaz almayi dusunuyorum ama piyasada o kadar fazla cihaz varki bide iyi bisey olsun istiyorum piyasada herkes cihazini övüyor da övüyor bana bu cihaz al kullan pisman olmassin diyen ustalarimdan yardim istiyorum ins iyi bi cihaz dek gelirim simdiden yardim eden ustalarima teşekkür ediyorum

Nil

Engellendi
geo examiner standart set ,,, accuamaster pro 7
Ustalar cihaz almayi dusunuyorum ama piyasada o kadar fazla cihaz varki bide iyi bisey olsun istiyorum piyasada herkes cihazini övüyor da övüyor bana bu cihaz al kullan pisman olmassin diyen ustalarimdan yardim istiyorum ins iyi bi cihaz dek gelirim simdiden yardim eden ustalarima teşekkür ediyorum

timur964

konularim
Süper Moderatör
ÜRÜNÜMÜZ 2.EL OLUP 1 YIL GARANTİLİDİR.
RESİMLERİ BİREBİR KENDİNE AİTTİR.
HER TÜRLÜ DEDEKTÖR TAKAS TEKLİFİ DEGERLENDİRİLİR.
Jeofizik ölçüm cihazı Pro-Accumaster Digital ile 24000 Feet(7,2dönüm) alanı ve 33m derinliğe kadar tarayabilirsiniz.

Hedefin ne olduğunu , nerede olduğunu ve ne kadar derinde olduğunu bilin....

Tarama Alanı 24000 Feet(7,2dönüm)Kareye kadar bir alanda tespit
33 Metre derinliğe kadar tarama
Dijital ekranı ile birlikte Hassa & bilimsel
Hedef tanımlama için çift ışıklandırılmış Ohm skalası
Değerli metalleri gösteren parlak tepki lambası
Kullanımı kolay ,küçük ve portatif
Su geçirmez,darbeye dayanıklı çanta ile birlikte sunulur.
Profesyonel sonuçlar için profosyonel ekipman
Küçük (2kg alyı ) ve drinde olmayan(40cm'ye kadar) nesneleri dikkate almaz.
4 Zemin çubuğu ve 4 x33 M. Kablo Makarası
Demir ve Altın için 2 adet test hedef
100Watt sinyal gücü için dahili elektronik dönüştürücü.
12v 7.2Ah batarya ve 220V şarj cihazı
Büyük boşluklarda - mezarlarda azami 33 m derinlik
Otomatik bilimsel hedef tanımlama
2 Yıl garanti ve kullanım klavuzu

Accumaster'in en büyük avantajlarından biri kullanımı basit olması ve eğitim gerektirmemesidir. Cihaz 12 volt bataryası, şarjörü, ve çantası ile beraber satılır. Tek bir operatör tarafından kullanılabilir. Sinyaller, dikdörtgen formunda 6 yönde 2 çubuk vasıtasıyla iletilir.

Accumaster yeraltındaki definelerin, gömülerin, metallerin, boşlukların, tünellerin, suyun, vs. bulunması için üretilmiş bilimsel bir cihazdır. Cihazın çalışma prensibi; toprağa üçgen şekillerde saplanan probların ölçtüğü zemin direncinin bir göstergede gösterilmesidir. Zeminin direnci su, metal yada boşluk gibi faktörlerin varoluşu ile değişiklik arzeder. Cihazın göstergesinde mağaralar(boşluklar), büyük hacimli kayalar, su, mineraller, demir ve kıymetli madenler gösterilir. Bir metal hedefin tespit edilebilmesi için 2kg yada daha fazla bir kütle ağırlığını sahip olması gerekir.

Ufak paralar veya eş kütleli cisimler tespit edilemez. Bu özellik, defineyi ararken küçük metal cisimlerin (çivi, gazoz kapağı, vs) yaratacağı negatif etkiyi de yok eder. Accumaster, arkeologların, maden mühendislerinin, jeologların ve define arayıcılarının kullandığı tamamen bilimsel bir cihazdır.

[h=2]78 Kişi Tarafından Görüntülenmiştir.6250tl[/h]​

• Kurumsal
  • Hizmetlerimiz
  • Mağazalar
  • Gizlilik ve Kullanım
  • Bizi Takip Edin

• 6250tlBize

Read more at Ãœcretsiz ilan ver, Ãœcretsiz ilan siteleri, Ä°lan ver, Sahibinden ilan ver

Vatan

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=12913]timur964[/MENTION] timur ustam bi konuşma sansimiz varmi

Keskingöz

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
önermek iyi güzel. kullanıyorsanız artısını eksisini, piyasadaki farklarını bir açıklayın bakalım ustalar ?

tncysmn

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ÜRÜNÜMÜZ 2.EL OLUP 1 YIL GARANTİLİDİR.
RESİMLERİ BİREBİR KENDİNE AİTTİR.
HER TÜRLÜ DEDEKTÖR TAKAS TEKLİFİ DEGERLENDİRİLİR.
Jeofizik ölçüm cihazı Pro-Accumaster Digital ile 24000 Feet(7,2dönüm) alanı ve 33m derinliğe kadar tarayabilirsiniz.

Hedefin ne olduğunu , nerede olduğunu ve ne kadar derinde olduğunu bilin....

Tarama Alanı 24000 Feet(7,2dönüm)Kareye kadar bir alanda tespit
33 Metre derinliğe kadar tarama
Dijital ekranı ile birlikte Hassa & bilimsel
Hedef tanımlama için çift ışıklandırılmış Ohm skalası
Değerli metalleri gösteren parlak tepki lambası
Kullanımı kolay ,küçük ve portatif
Su geçirmez,darbeye dayanıklı çanta ile birlikte sunulur.
Profesyonel sonuçlar için profosyonel ekipman
Küçük (2kg alyı ) ve drinde olmayan(40cm'ye kadar) nesneleri dikkate almaz.
4 Zemin çubuğu ve 4 x33 M. Kablo Makarası
Demir ve Altın için 2 adet test hedef
100Watt sinyal gücü için dahili elektronik dönüştürücü.
12v 7.2Ah batarya ve 220V şarj cihazı
Büyük boşluklarda - mezarlarda azami 33 m derinlik
Otomatik bilimsel hedef tanımlama
2 Yıl garanti ve kullanım klavuzu

Accumaster'in en büyük avantajlarından biri kullanımı basit olması ve eğitim gerektirmemesidir. Cihaz 12 volt bataryası, şarjörü, ve çantası ile beraber satılır. Tek bir operatör tarafından kullanılabilir. Sinyaller, dikdörtgen formunda 6 yönde 2 çubuk vasıtasıyla iletilir.

Accumaster yeraltındaki definelerin, gömülerin, metallerin, boşlukların, tünellerin, suyun, vs. bulunması için üretilmiş bilimsel bir cihazdır. Cihazın çalışma prensibi; toprağa üçgen şekillerde saplanan probların ölçtüğü zemin direncinin bir göstergede gösterilmesidir. Zeminin direnci su, metal yada boşluk gibi faktörlerin varoluşu ile değişiklik arzeder. Cihazın göstergesinde mağaralar(boşluklar), büyük hacimli kayalar, su, mineraller, demir ve kıymetli madenler gösterilir. Bir metal hedefin tespit edilebilmesi için 2kg yada daha fazla bir kütle ağırlığını sahip olması gerekir.

Ufak paralar veya eş kütleli cisimler tespit edilemez. Bu özellik, defineyi ararken küçük metal cisimlerin (çivi, gazoz kapağı, vs) yaratacağı negatif etkiyi de yok eder. Accumaster, arkeologların, maden mühendislerinin, jeologların ve define arayıcılarının kullandığı tamamen bilimsel bir cihazdır.

[h=2]78 Kişi Tarafından Görüntülenmiştir.6250tl[/h]​

• Kurumsal
  • Hizmetlerimiz
  • Mağazalar
  • Gizlilik ve Kullanım
  • Bizi Takip Edin

• 6250tlBize

Read more at Ãœcretsiz ilan ver, Ãœcretsiz ilan siteleri, Ä°lan ver, Sahibinden ilan ver
Çıkış gücü amper degeri nedir.
Akim sabit mi kademeli olarak verilebiliyor mu

timur964

konularim
Süper Moderatör
[MENTION=9052]tncysmn[/MENTION]HATIRLSDIĞIM KADARIYLE SAHİBİNDEN .COM DA BU İLAN5750 OLANIDA VARDI HATIRLADIM

saftilki

Moderatör
Moderatör
Bilgi birikimi ve tecrubeye dayalı olduğunu bilmeyenimiz yoktur, hal böyle olunca neden çubuk değilde radar türü cihazlar sorusunu sormaktan kendimi alamıyorum, bu bahsi geçen ciharlara baya bi kafa patlatacaksın sonuçta

o halde çubuklara yoğunlaş, biliyorsunuz çubuk kullanmayı öğrenenler hep söyler binlerce liralık cihaza bedel olduğunu

adem44

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
cubuk al en iyisi bu bununla beraber manyometre alabilirsin digerleri zaten define cigazi degil.

jeodek

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Bir jeofizik mühendisi olarak yer radarını kullanmayı tavsiye etmem. Çok iyi bir bilgi birikimi ve tecrübe ister ama definecilik için yapılmış çok cihaz var piyasada ve bunlara da yer radarı deniyor. Bu tür cihazlara bir bilgim olmadığı için bir şey diyemem. Fakat Jeofizik Mühendisliğinde kullanılan yer radarları uzman kişiler haricinde verimli bir şekilde kullanılamaz.

Vatan

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Cubuk değişik bisey bulundugum yerde dere taslari cok cok fazla mevcut yaniltiyor cubuklar

Mal bulanındır

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=21301]jeodek[/MENTION] üstad iyi diyon da kimsede sağlam gömü oda mahsen tespitinde yanında mühendis götürmez 250.bini verip kalite cihaz aldıysa altı ayda da öğrenir heralde. Millet içinde hafızasında önceden yüklenmiş görüntülü yada bobin teli sarılmış hiçbir nemli yağmurlu havada iş yapmayan çakma cihazlara mahkum kalmasın imkanı olan alsın georadar keyfine baksın