• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Ustalar yorum alabilirmiyim.

Mirkut

Super Moderator
Süper Moderatör
Butur paylasimlar sizin basinizi agirtabilir kardesim. Sahtemi degilmi konusuna girmiyorum fakat sikinti yasayabilirsiniz. Selametle kal

bozoklu

Super Moderator
Süper Moderatör
Suriye menşeili bu tür eserler (çogunlukla sahtedir ki) başınızı belaya sokmaktan başka bir işe yaramaz. diyelim ki sahte değil. ya müze ya kütüphaneden yağmalanmış başka bir devlete ait tir ve elinizde bulunması dahi büyük bir suçtur.

The Thing

Super Moderator
Süper Moderatör
Tehlikeli sular.

sepetkaya

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Yine altın varak görünümlü İncil..söylentisi bile bela getirmiştir, paylasılmaması daha hayırlı...

Moneyman

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Sahte %100, uzak durun, piyasa da sahte Tevrat ve büyü kitapları, sikkeler, heykel heykelcikler, ikonlar, yüzükler vb dolu..

Son düzenleme:

timur964

konularim
Süper Moderatör
Screenshot_27.jpg

koldaki atkı çözguler belli ediyor vinilex bu kendinibuişaretin oldugu bi yer açılsa ulke kalkındırır bu yer

Son düzenleme:

akyol

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
bu kitap izmir cevrelerinde dolaşmakta ve bir benzeride edirne tekirgağ tarafında var ve inanın bunlar sahte zaten gerçek olsa size gelmez ve çoktan yerini bulmştu bunlara karşı bir merakınız varsa güvendiğiniz kişilerle paylaşımda bulununuz yok bana geldi öylesine öğrenmek istedim diyorsan hata yapıyorsun dostum. artı olarak üzerinde altınla yazılan yazı ve resimlerimlerden 1 parça altın olan kısmından al bir kuyumcuya göster üzerindeki altın 8 ayarmı 22-24 ayarmı o zman tartışılır

Son düzenleme:

_Mithra_

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
tek mesaj yazılıp yapılan yorumlara cevap bile verilmemiş, sahte olduğunu söylemeye gerek bile yok
forumda ayrı bir başlık altında sahte görseller bölümü açılıp bu ve benzerleri teşhir edilmeli bence

toyalp

Haine merhamet vatana ihanettir.
Süper Moderatör
Çoğunluk sahte olduğunu düşüncesinde kardeşim. Bu kitap elinizde ise bir an önce müzeye teslim etmenizi tavsiye ederim. Yok elinizde değilse bu gün gün içerisinde mesajlara geri dönüş yapmadığınız taktirde konu güncelliğini kaybedecektir. Hayırlı forumlar

emin936

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba yeni üye oldum ama yaklaşık 3 haftadır forumu okuyan, meraklı fakat henüz define konusunda bir faaliyeti olmayan biriyim.
İzninizle birşey dikkatimi çekti şimdiye kadar taradıgım konularda bu konudaki gibi doğrudan riskli, tehlikeli, söylentisi bile sıkıntılı şeklinde yorumlar görmemiştim. Merakımı cezbetti Tevrat olayını bukadar sıkıntılı yapan şey nedir bilgilendirebilirseniz sevinirim.

Wester

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Çok basit kendini üstün ırk zanneden pezoların kitabı olması