Ustalarım adminlerim acil bilgi lütfen yer mağara girişi.

Obenim58

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
4cceb51d13ca52a915cd943619b520fc1b41298c.jpgburası örme tasmi kapamami dogalmi alakaniza teşekkürler.

Obenim58

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Çubuklar burasına boşluk verdi.ucgenin bulunduğu yere tokmakladigimda boşluk sesi geliyor.diger taraflarda ses yok.degerli tesbiti de yaptım oda olumlu fakat emin değilim.siz değerli ustalarimin fikirlerine ihtiyacım var.iscilik varmı aceba

deli firat

DOĞACI
Süper Moderatör
Boşluk almış ses vermiş yerde ne yapılır kardeşim selametlen

KIRMIZI

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
sen gerekeni yapmışsın zaten neden duruyorsun ki??? şahsen ben bir işlem göremedim kayada doğal geldi ama boşluk degerli vs bunları yapmıssın şansını dene.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Yönetici
Co Admin
Boşluk sesi, çatlaktan kaynaklanmıyorsa; tespit amaçlı kısa metrajlı bir işlem yapılsa iyi olur.

Obenim58

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Boşluk sesi, çatlaktan kaynaklanmıyorsa; tespit amaçlı kısa metrajlı bir işlem yapılsa iyi olur.[/QUOT. Sayın ustalarım yorumlar için teşekkürler yer muayit boş ciksada çalışmaya dediniz gibi sıkıntı vermeyecek bir yer ben fikir alış verişinde bulunmak ve görmediklerini varsa bilgi almak istedim.hepinize çok teşekkür ederim.birseydaha sormak istiyorum çünkü çubuk belki yanıltır beni.belki ustamin dediği gibi kaya aralarındaki boşluk sesi dir .fakat sol altti Kaya'nın dikkat ettiyseniz ufak taşlarla örülmüş gibi.

Obenim58

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
sen gerekeni yapmışsın zaten neden duruyorsun ki??? şahsen ben bir işlem göremedim kayada doğal geldi ama boşluk degerli vs bunları yapmıssın şansını dene.
Ustam sol köşe dikkatini cektimi sanki örme nedersin

kerti17

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Kesin birşey söylemek zor. Ses çatlaklardan geliyor olabilir. Ama hep olumsuz düşüneceğiz diye birşey de yok. 1-2 saatinizi ayırın derim

Obenim58

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Kesin birşey söylemek zor. Ses çatlaklardan geliyor olabilir. Ama hep olumsuz düşüneceğiz diye birşey de yok. 1-2 saatinizi ayırın derim
Haklısın usta denemeye değer bir yer anlaşılan ya nasip deyip baslicagim inşallah.ben mahzen oda tarzı birşeyle karsilasacagimi düşünüyorum.nasip

Obenim58

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Boşluk sesinden ziyade su köşedeki kare taşlar beni ikna etti.sizcede bahçe duvarına benzemiyormu