Ustalarim bol yeni resimler geldi

tarihin-peşinde

Member
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=6382]SAHBAZ[/MENTION] [MENTION=14464]uçmuş[/MENTION] [MENTION=7906]nik[/MENTION] [MENTION=13886]toyalp[/MENTION] [MENTION=12713]Turko[/MENTION] ustalarım fotoları değerlendirirmisiniz yorumlarınız bizim için çok önemli

Pscyhe

Engellendi
Incirin yanindaki kayalara bakinca mezar tasi gorunumunde..kayalarda bosluk kontrolu yaptinizmi...neyse msjni yeni gordum..sen soracaklarina belirtmissin konuyu..benim yorumumu dikkate alma ve yorum bekleme..saygilar..

tarihin-peşinde

Member
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=11780]Pscyhe[/MENTION] yok ustam yapmadık biraz acemiyiz bu konularda sizin yorumlarınızı değerlendirip çalışmaya başlamayı düşünüyoruz..ikinci konudaki fotolarada bakarmısın ustam..yorumun için teşekkürler

SAHBAZ

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Acikcasi isaret goremedim ama incir uzun omurlu oldugu icin ve dikildigi yerde yillar boyu hayat surdugu icin guzel lakin burda yapmaniz gereken zemin etutu ve bosluk bakmaniz gerekli incir oldugu alan duzluk gibi yasam alani eski ev kalintisi vs.. Toprak altinda kalmis olabilir taslik olmasida iyi unutmayin tas su ve tarima elverisli araziler yuksek ihtimalli gomu yerleridir iyi geziler..

Pscyhe

Engellendi
Anladim kardesim..simdi konu actigin zaman mumkunse isim belirtme zaten arkadaslarimiz konunu gorur inceler yorum yapar.bu sekilde olursa eger diger arkadaslara karsi ayip olur.yorum yapacaklarsada kirginlik olusur buna dikkat edelim lutfen..diger konunada bakacam yorum yapacam insallah..

tarihin-peşinde

Member
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=6382]SAHBAZ[/MENTION] ustam teşekkürler yorumun için

tarihin-peşinde

Member
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=11780]Pscyhe[/MENTION] tamam ustam kusura bakma yeniyim bir hatam olduysa afola

tarihin-peşinde

Member
Kayıtlı Kullanıcı
ustalarım 6.resimde çarpı işareti var doğalmıdır yoksa gerçekten çarpı işaretimidir resmi yüklerken belirtmeyi unutmuşum

toyalp

Haine merhamet vatana ihanettir.
Süper Moderatör
5 ve 6. Resimlerde kayanın kendisinde mezar görüyorum. Üstadlarım da baksın İnşaEllah hakkında hayırlısı olur. Bu arada bölgeye tekrar gitmişsin sanırım istenilen resimleri çektiniz mi?

tarihin-peşinde

Member
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=13886]toyalp[/MENTION] ustam kayanın kendisi mezar ise nasıl işlem yapmam gerek..evet bunlar yeni resimler sığmadığı için iki konu açtım diğer resimlerede bakarmısın sana zahmet

Turko

Super Moderator
Süper Moderatör
Kaya yüzeyi traş lanmış gibi genelde incir ağacı dibine ufak emanetler bırakırlar yada 7-8 parçaya boldukleri emanetin haritasını Yeni yakın dönem işidir incir ağacı olayı antalyada misal köylerinde özellikle incir dibinden ufak emanetleri çıkaran çok duydum tabi hepsi evlerinin bahçesinde yikinti kalıntı var mı yakınlarda.

toyalp

Haine merhamet vatana ihanettir.
Süper Moderatör
Değerli kardeşim kaya yapısı siyah olduğu için işaret tespit etmek gerçekten çok zor. Ne gölgesi belli ne görüntüsü ayrıca kayanın yapısı mı çatlak yanıltmaca mı yapılmış bilmem ama işaret varsa bile puzzle gibi bir şey. Buna rağmen olur da kayda değer bir şey bulmak için geceden beri telefonu evire çevire ben de telefon da bir hal olduk. Şimdi resimde işaretlediğim 1 numara baltaya benziyor. Ve diğer işaretlediklerim kapatmaya benziyor. Üstadlar da onay verirse işaret olduğuna o zaman çaresine bakarız. Şuan ışteyim eve gidince bilgisayardan detaylı bakarım. Şimdilik selametle

Ekli dosyayı görüntüle 134501

uçmuş

Super Moderator
Süper Moderatör
Kolay gelsin güzel kardeşim benim 1 kaç gündür bilgisayardan girip bakmıyorum telefondan iyi inceleyemiyorum 1 de negatif enerji m aşırı dolduğu için boşaltma yapmam lazım .. 1 kaç güne dönerim . Senin resimde görüp inceledim yönlendireceğim isaretin var iyi inceledikten sonra fikrimi söylerim ..rast gele Bahtın açık olur insaallah

Turko

Super Moderator
Süper Moderatör
4.jpg Üçgen görüyorum tam altında da ufak ufak yığma taşlar var incelemende fayda var.