• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

ustalarım bu işaretler ne anlama geliyor?

nişancı

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
üstadlarım tam bi geniş açılı fotoğrafları yok yinede bilgi vermeye çalışırsanız Allah'ın izniyle bilgilerinizi öğrenmek istiyorum

Ekli dosyalar

eser34

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Hocam kazı yapılmış burada. Resimler gerçekten yetersiz çevre şart. Balıkesir çevresi diyesim geliyor. Ege kesin de..tahmin ettiği yer ise.... Neyse resim görelim öyle konuşalım.

timur964

Super Moderator
Süper Moderatör
@timur964

Camura yatma Timur! Bilmiyorum Taktigini Birak! BAL Gibi biliyorsun ne oldugunu!
Sen bu islerde USTASIN!

Desene Zenginlik bize senin Buldugundan gelecek:

senin uykun gelmiş bak gözler çakmak çakmak olmuş her yeri altın görüyor yat dinlen yarın tekrar bakarsın

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Yönetici
Co Admin
Sunak diye tahmin ettiğiniz yerlerde işçilik yok.
İşçilik olsa dahi bu tür mezarlarla uğraşmaya bence gerek yok.
100 taneden bir tanesi yüz güldürür, uğraşmaya değmez.

Kolay Gelsin.

toyalp

Haine merhamet vatana ihanettir.
Süper Moderatör
S.A @etoile kardeşim, işaret kıranların olduğunu ve bunların her yerde olduklarını da hepimiz biliyoruz. Burada forum kurallarını hiçe sayarak, küfür ve hakaretler sıralayarak onları bulamayacağınızı da biliyoruz. Bütün bunlara ben bizzat kendim de şahit oldum. Kanıt olarak elimde 10'larca resim de var. Benim anlamadığım mevzu
1- işaret kırmanın @timur964 ustamızın çıkardıklarıyla ne alakası var?
2- ustanın çıkardıkları ki çıkarıyorsa tabi, sizi hangi aşamada ilgilendiriyor?
3- varsa bile böyle bir şey bunu, umuma açık bir paylaşım platformu olan forum üzerinde, neden ifşa etme gereği duyuyorsunuz?
4- yok eğer bütün bunlar bir varsayım ise böyle saygıdeğer bir insanı neden zan altında bırakıyorsunuz?
Lütfen bildikleriniz varsa paylaşınız. Eğer yoksa ustaya bir özür borçlusunuz. İyi formlar

nişancı

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
S.A @etoile kardeşim, işaret kıranların olduğunu ve bunların her yerde olduklarını da hepimiz biliyoruz. Burada forum kurallarını hiçe sayarak, küfür ve hakaretler sıralayarak onları bulamayacağınızı da biliyoruz. Bütün bunlara ben bizzat kendim de şahit oldum. Kanıt olarak elimde 10'larca resim de var. Benim anlamadığım mevzu
1- işaret kırmanın @timur964 ustamızın çıkardıklarıyla ne alakası var?
2- ustanın çıkardıkları ki çıkarıyorsa tabi, sizi hangi aşamada ilgilendiriyor?
3- varsa bile böyle bir şey bunu, umuma açık bir paylaşım platformu olan forum üzerinde, neden ifşa etme gereği duyuyorsunuz?
4- yok eğer bütün bunlar bir varsayım ise böyle saygıdeğer bir insanı neden zan altında bırakıyorsunuz?
Lütfen bildikleriniz varsa paylaşınız. Eğer yoksa ustaya bir özür borçlusunuz. İyi formlar
Ustam ben bir forum actim burda bilgi almak icin bilgiden baska birseyleri görüyorum bana mi diyosunuz onuda anlamadim kim ne yapmis

toyalp

Haine merhamet vatana ihanettir.
Süper Moderatör
Değerli [MENTION=17041]nişancı[/MENTION] kardeşim, konunun seninle alakası yok. Konu biraz dağıtılmış toparlamaya çalışıyoruz. Sanırım arkadaş senin işaretler için biraz kaygılanmış hepsi bu. Sen de kusura bakmayasın. Hayırlı formlar.

nişancı

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Değerli [MENTION=17041]nişancı[/MENTION] kardeşim, konunun seninle alakası yok. Konu biraz dağıtılmış toparlamaya çalışıyoruz. Sanırım arkadaş senin işaretler için biraz kaygılanmış hepsi bu. Sen de kusura bakmayasın. Hayırlı formlar.
Ustam kaygilanacak bisey yok ki ben zaten bu forumda yeniyim benim amacim dagda gezerken fotografladigim yerlerin siz degerli ustalardan bilgisini almak

tatar26

Super Moderator
Süper Moderatör
doğal gibi dıuruyor ama boşluk bak bakalım bir şeyler çıkabilir :

nişancı

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
doğal gibi dıuruyor ama boşluk bak bakalım bir şeyler çıkabilir :
Eyvallah ustam tessekkurederim simdilik diğer attiğim forum var koltuk tasi ve merdiven isareti olan ona yoğunlasacağız bi bakarsaniz onada cok mutlu olurum ondan sonra bu dediginiz bosluga da bakarz insallah

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Yönetici
Co Admin
Kardaşım,
Aşağıdaki kayayı cepten bakarken görmemişim.
Bu kayanın özellikle ön tarafının ve çevresinin yakın uzak resimleri lazım.
Burada bir mahzenden bahsediyor.

77777777777777777777777777777777777.jpg

ragıp

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
@nişancı
bir aileye ait mezar taşı
aynı aile mensubu bir kaç kişinin mezar yönlerini vermiş

selametle