Ustalarim buyrun

siyahcil

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Define kapagı - YouTube

[video=youtube;-jPeuUhgaiI]https://www.youtube.com/watch?v=-jPeuUhgaiI&feature=youtu.be[/video]

Bu linkteki videoyu yorumlamanizi rica ediyorum simdiden tesekkurler

Moderatör tarafında düzenlendi:

kazama

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bulundugunuz yer mezar . Kim açtı orasını ?
Burda neyi öğrenmek istiyorsunuz .Eğer baska odalara geciş olup olmadıgı ise bu videoda onu anlamak çok zor olur.Buranın dışardan genel arazi resimleri.Sonrada içerden flası çok kuvvetli bir makina ile mezarın içinin resimlerini çekmek .Burda bakan kişi ancak o şekilde net ve daha kalıcı yorumlar yapabilir .

toyalp

Haine merhamet vatana ihanettir.
Süper Moderatör
S.A değerli kardeşim, atı alan üsküdarı geçmiş diye bir söz vardır buradaki mesele de o mesele. Olan olmuş biten bitmiş fazla zorlamayın. Ama ille de bir şeyler yapmak istiyorsanız sağlam bir cihaz ile bakın ve tahta tokmakla boşluk bakın duvarlarında. Size önerim buradan çıkın ve çevreyi iyi gözlemleyin bu tek mezar değildir başka mezarlar da olabilir. Onları tespit etmek için dışarı çıkın bu mezarın kapısının baktığı yönü, kapının çevresindeki işaretleri, kaya şekillerini, mezarın üzerindeki sunağını, adağını, bütün hatlarını çizgilerini araştırın iyice bakın ve resimleyip bu konuya yükleyin. Daha sonra o bölgede gezin ve benzer yerleri özellikle yön ve işaret benzerlikleri olan şüpheli yerleri resimleyin bu konuya onları da yükleyin hep beraber bakalım inşaEllah. Selametle

siyahcil

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Videonun basinda duvarda bi kapak var o kapagi kirmayi planliyorum

siyahcil

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Videonun baslangicindaki kapagi kirmayi planliyorum

The Thing

Süper Moderatör
Süper Moderatör
İyi bir dedektörle kolaçan edilebilir.
Meftanın yatırıldığı sedirin ayak ve baş kısmı, mihrapın olduğu yerler ve sıvama ile dikkat çeken yerler gibi.
Sizden önce buralardan geçmişler maalesef.
Bol şanslar.

siyahcil

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Evet ustam gecmisler ama ne hikmetse kapak duruyo o kapak ne ise yariyo arkasinda ne var bunu merak ediyorum ve kapagi kirmak niyetindeyim

siyahcil

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ustam video baslangicinda kapak var onu ogrenmek istiyorum

siyahcil

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Bulundugunuz yer mezar . Kim açtı orasını ?
Burda neyi öğrenmek istiyorsunuz .Eğer baska odalara geciş olup olmadıgı ise bu videoda onu anlamak çok zor olur.Buranın dışardan genel arazi resimleri.Sonrada içerden flası çok kuvvetli bir makina ile mezarın içinin resimlerini çekmek .Burda bakan kişi ancak o şekilde net ve daha kalıcı yorumlar yapabilir .
Ustam video baslangicinda kapak var onu merakediyorum kirmayi planliyorum

arahnikaya

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Kardeşim biz kapak görmüyoruz kapak dediğin yeri neyle tespit ettin ??

Smokin

Moderatör
Moderatör
Ustam kapak dediginiz yeri güzelce resimleseniz bizde görsek. Burayı silip süpüren kişiler in kapağı bırakacağını hiç sanmıyorum .

harun0606

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Burada is bitmis aklimiz kalmasin diyorsaniz iyi bir cihazla duvarlari yoklayin ama sanmiyorum oraya kadar giren duvarda tavanda bisey birakmaz