Ustalarım Cubukla bosluk degerli tespiti sonuc doğru nedir

Fearless96

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Ustalarım cümleden hayırlı işler dilerim benim merak ettiğim konu d LL cubukla bosluk aldıgım yere 3 metre bakır kablo serdim iki ucuna 20 cm civi ile topraga caktım LL cubuklarla yurudugumde ilk noktada kapandı yurumeye Bsladım 2 metrede tekrar kapandı sonra actı 3 metrede gene kapandı ve sonra sağ elime altın alıp bakır kablonun uzerinde yurudugumde ilk noktada kapandı sonra yurumeye basladıgımda acılıp kapanmaya basladı cubuklar

2 olarak 4 lu yani iki kişilik alan tarama ile serdiğim kablanun uzerinde yurudugumde cubuklar orta birleşip aşağıya egılme yaptı

Cubuklarla heryönden ölçüm yaptım noktasal olarak aldım

Ustalarım burada 3 metreye 2 metre bosluk aldım acaba burası ne olabılır

Tastan

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bu tespitlerini neye dayanarak yaptınız tespit ettiginiz odamı daha fazlasımı ölçüleri nedir kabloyla derinligi aldınızmı degerli testi oda cercevesi içinde tespit edilir bunu uyguladınızmı.?

Fearless96

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Bu tespitlerini neye dayanarak yaptınız tespit ettiginiz odamı daha fazlasımı ölçüleri nedir kabloyla derinligi aldınızmı degerli testi oda cercevesi içinde tespit edilir bunu uyguladınızmı.?
Usta frekans destekli alan tarama İle bosluk aldım sonra LL tıtanyum cubuklarla heryönden tespit ettım sonra bunu 4Lu cubuklarla denedim

Kafamda kesinleştırmek ıcın 3 mete bakır kablonun uclarını soyarak 20 cm demir cubuga bağlayıp bosluk aldıgım yere serdim LL cubukla kablo uzerinden yurudugumde kapandı 2 metre de tekrar kapandı 3 metre gıttım kapandı

Sonra 4lu cubukla ve denedim 4 ucu bır araya gelip asagıya yoneldı her taraftan bu ölcüyü aldım cap olarak 3 metreye 2 metre
L cubukla altın alıp yurudugumde cubuklar kapandı yurudugumde acılıp kanamaya basladı lar sanırsam derinliği 2 metre

Fearless96

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Ustalarım 2 metre derinlik 3 metre uzunluğunda 2 metre genişliğinde oda ve ya mezar olurmu saygılarIMG-20190127-WA0001.jpgIMG-20190127-WA0004.jpgScreenshot_20190126-191701.jpg

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Yönetici
Co Admin

Fearless96

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Verdigun olculerde oda olur ustam.
Amma bu tepelik seni ihtiyarlatacak haberin olsun, buraya takildin kaldin :))

Biraz zirvelerde ve dere yatak aralarinda dolas insallah. Zirveler iyidir, genelde bos donulmez.

Koaly Gelsin.
Usta sağlam iş yapmak lazım tek tek Bna gore degil

Fearless96

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Verdigun olculerde oda olur ustam.
Amma bu tepelik seni ihtiyarlatacak haberin olsun, buraya takildin kaldin :))

Biraz zirvelerde ve dere yatak aralarinda dolas insallah. Zirveler iyidir, genelde bos donulmez.

Koaly Gelsin.
Usta cubuklarla aldıgın tespit ve yontem dogru mu LL cubukla altını sag ele alıp ilk noktada kapanıp sonra yurumeye baslayınca kablonun ustunde acılıp kapanıyo ne anlama geliyor saygılar

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Yönetici
Co Admin
Usta cubuklarla aldıgın tespit ve yontem dogru mu LL cubukla altını sag ele alıp ilk noktada kapanıp sonra yurumeye baslayınca kablonun ustunde acılıp kapanıyo ne anlama geliyor saygılar
Senin cubuk cinsleri ve uyguladigin sistemi bilmedigim icin yorum yapmam uygun dusmez kardasim.
Yontem ve sistem dogru mu yanlis mi?
Maalesef buna da yorum getiremem, cunku bu sistem ve bu cubuk cinsleriyle hic calisma yapmadim. J