Ustalarim Horasan midir çevre resimleri

kerem6007

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı

kerem6007

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
İlk konunun devamı ustalarim ilk konu başlığı ustalarim horasanmidir şimdiden teşekkürler

palaks

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
porçöz dök bakalım köpürürse horosandır

Turko

Süper Moderatör
Süper Moderatör
10 dk dır inceliyorum kardeşim ama bir şey göremedim şüphe ettiğin bir yer işaret varsa oraya odaklanalım yada imkanın varsa cihaz ile kontrol etmen kafanı rahatlatır.

mucit

Süper Moderatör
Süper Moderatör
döktüğün porçözmü yoksa kireç sökücümü bunu belirt kireç sökücü olması gerek harasan içinde kireç karışık olduğu için kabartma yapacaktır ama porçöz olmaz bu horasanı dağıtmak içindir anlamak için değil bu bahsettiğin taş genel yapısı itibari ile horasan gibi olan taş bunların doğada çok var böyle kimileri bunu horasana benzetir ama değil benim düşüncem velevki olsun bu kadar büyük horasan olması için orda ya yapılı bina olması lazım yada yerleşke ben dikkat çekici bişey göremedim işaret ve kalıntı olsun aradığın yerde saygı vede sevgilerimle nasibin bol olsun

palaks

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
horosan harcı çalışmaya başlayabilirsin horosan olan yerleri dağıt bakalım ne saklamışlar içine

palaks

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
porçözle kireç sökücü aynıdır arkadaşlar ikisininde üstünde kireç sökücü yazar selametle

kerem6007

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
İkinci foto açılmış kasa ustalarim horasanli yer dediğimiz 50 metre solu porcoz doktum yarında kireç çözücü dikerim

mucit

Süper Moderatör
Süper Moderatör
porçözle kireç sökücü aynıdır arkadaşlar ikisininde üstünde kireç sökücü yazar selametle
bu bu tip kaya yapısında köpürmeyeceği anlamına gelmez bu tip kaya yapıları kireç sökücü yada porçözde döksen kabarır onun için burda tek biyerde horasan olması başka genelinin horasan gibi gözükmesi başka yani adam boşuna taşı kırsında kırsın diyosun emeğe yazık burda cihaz yardımı al eğer şüpelendiğin bi yeri varsa oraları bak yoksa bu taşı kırmayla da eline bişey geçmeyecek benden demesi