Ustalarım resimler yorum bekler

GERMO

Engellendi
Selamünaleyküm bugünkü Arge resimleri benden, yorumlar sizden Ustalarım, bakalım kartal gözlüler kimler.
1.resimde kayada oyuk şeklinde +istavroz gördüm sanki,
3.resimde ise kayaya harçla gömülü avuç içi kadar kırmızı taş var

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

GERMO

Engellendi
3.resimdeki Bu büyük kayanın dibinde işaret veya giriş bende diyen iki taşın etrafına baktım boşluk var 4,5 mt, taşın üstüne yön verdi çubuklar, 3 dlga cihazı kurulu idi, bakır ülfat neodium mıknatıs hd dizkte kurdum sistemi taşın üstüne yön vrdi, sol tarafta altın işareti verdi, biraz geri çekildim gümüş işareti verdi,

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Mal bulanındır

Moderatör
Moderatör
3.resimdeki Bu büyük kayanın dibinde işaret veya giriş bende diyen iki taşın etrafına baktım boşluk var 4,5 mt, taşın üstüne yön verdi çubuklar, 3 dlga cihazı kurulu idi, bakır ülfat neodium mıknatıs hd dizkte kurdum sistemi taşın üstüne yön vrdi, sol tarafta altın işareti verdi, biraz geri çekildim gümüş işareti verdi,
Abi bu gruptan 4. Resimde açık girişimi var...yuvarlak siyah yer neci..tumkayalarda işçilik var yaşamalanı yada sadece ayın tapinimalanı ..burda cubukmubuk sökmez elleyip dokunup dinleyip.hissedeceksin..bu alanın en yüksek kayasının başına birini çıkart alanı 360 derece fotograflasinki...yerleşim planını çıkartalım

R00T

Profesyonel
Moderatör
En son foto var ya Güney yönde olan bu oymaların yakın çekim ve Bu oymaların en üst kayasına çıkabilsen ön zemini görmek isteriz.Burda odalar mahzen alttadır.Zeminüstü bekleme . Yakında akansu hangi yönde.
Kuzeydoğuda mı ?
doğal mihrap gibi kayada aşağıya yakın bir yerlerde hafif iç bombe oyma olcak var mı ?

R00T

Profesyonel
Moderatör
Güneybatılı akıyor ise suyun bu yönde girişlerin Yön olarak sadece olası yüksektir.Kuzeydoğu yönünde farklı işler olabilir.

GERMO

Engellendi
[MENTION=19565]Mal bulanındır[/MENTION] Ustam o siyahta sunak gibi, boşluk aldığım yerin üstü, artık ekipten birini gözden çıkaracaz, ya çöp çekeriz yada yazı tura atarız, yok yok bu konuda bende şans yok, yazı tura atsak para dikgelir, çöp çeksek çöp bilerek kendini kırtik kırtik yapar
:200::16:
Abi bu gruptan 4. Resimde açık girişimi var...yuvarlak siyah yer neci..tumkayalarda işçilik var yaşamalanı yada sadece ayın tapinimalanı ..burda cubukmubuk sökmez elleyip dokunup dinleyip.hissedeceksin..bu alanın en yüksek kayasının başına birini çıkart alanı 360 derece fotograflasinki...yerleşim planını çıkartalım

GERMO

Engellendi
[MENTION=22133]R00T[/MENTION] ustam cihazları kurdum sadece bu kısım ile ilgilenebildim, arka taraftada birşeyler var, hafta içi büyük ihtimalle yine giderim
Güneybatılı akıyor ise suyun bu yönde girişlerin Yön olarak sadece olası yüksektir.Kuzeydoğu yönünde farklı işler olabilir.

deli firat

DOĞACI
Süper Moderatör
Yaşlandımı ne bu aralar kayda değer bir şey göremiyorum acep doktoru dinlemeyip çaya devam mı diyem çay içmeyince algılarım bozuldu gözlerim karardı kafam basmaz oldu

GERMO

Engellendi
@Mal bulanındır @deli firat ustam cıncıh gibi kaya mezar buldum, girişte hem altın hem gümüş sinyali var, hayırlısı diyelim, belki Rabbim nasip ederse ibadetli imanlı masum gariban evlerde ramazanda inşallah Tencereler dolu kaynar,

Ekli dosyalar

Son düzenleme: