• Soru sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Ustalarım resimler yorum bekler

deli firat

DOĞACI
Süper Moderatör
@Mal bulanındır @deli firat ustam cıncıh gibi kaya mezar buldum, girişte hem altın hem gümüş sinyali var, hayırlısı diyelim, belki Rabbim nasip ederse ibadetli imanlı masum gariban evlerde ramazanda inşallah Tencereler dolu kaynar,
Adım gibi eminim gönlü zengin kardeşim Allah gönlüne göre versin inşallah

GERMO

Engellendi
@BulursamKader25 @Mal bulanındır @deli firat @Kamhi Leonard ve diğer Ustalarım,
Ustalarım burası bir test yeri, burda testleri yaptık aradığımız belli oldu, şimdide sırada diğer kontroller var, burda tuzakta olabilir, ama en büyük sorun gaz veya zehir, mor renkten belli mezar çevresi ve girişte belli, içerde sanırım zehirli bir gaz sıkışması var,

1- malzemenin olduğu yer,
2- koordinat aldığım ve değerli tesbiti yaptığım kayanın önü,
3- mezara doğru giden tünel girişi,

koordinat aldığım yerle mezar arası 2 mt, ğiriş ise iki yerede 6 mt uzak. Tünel gibi.
mezarın içi gaz dolu, tünel girişinden bile belli oluyor mor renk, burda yapmamız gereken girişten bir delik açmakmı, birde arka taraftan bir delik açmakmı, işin ucunda bummmmm kendimizi Suriye'de bulmakta var, böyle bir yerde siz değerli ustaların yöntemi ne olurdu, burda önemli olan içinde değerli olup olmaması değil, önemli olan burda kestirme yoldan kazasız belaız ustalık, tepede taş var, birde tünelin üstü taş yığını, tuzakmı bu.
Ekli dosyayı görüntüle 242172

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Feda

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
GERMO ustam sonuca ulaştığınızı söylemişsiniz zaten,inşallah rabbim nasip ederde en güzelleri sizin olur.kazasız belasız inşallah...ben başka bişey merak ettim onu sormak istiyorum.

1.resimde kırmızı merdivenmidir?
2.yeşil de mihrap,niş vs bşy varmıdır?
3.mavi alanda sunak mevcutmudur,yine mavi alanda ve turuncu alanda boşluk baktınızmı?buranın farklı açılardan fotografı varmı elinizde?

20190427_125257.jpg

GERMO

Engellendi
Feda ustam orda hiçbir sinyal alamadım, burası Urartu dönemi bir yerleşim bölgesi, 150 mt2 bir alanda sadece buraya birde yukarda bir yere çubuk sinyal verdi, yine gittiğimde detaylı bir inceleme yaparım inşallah

Feda

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
@Feda ustam orda hiçbir sinyal alamadım, burası Urartu dönemi bir yerleşim bölgesi, 150 mt2 bir alanda sadece buraya birde yukarda bir yere çubuk sinyal verdi, yine gittiğimde detaylı bir inceleme yaparım inşallah

yolun bahtın açık olsun...

deli firat

DOĞACI
Süper Moderatör
Allah hayırlısını nasip etsin kardeşim öncelik can güvenliği maskesiz eldivensiz vb çalışmayın dualarımız sizinle inşallah selametle