Ustalarım yine çözüme ulaşamadığım bir yer

İhsan1

Member
Buranın alt tarafında bir dere var ve her zaman akıyor burası hakkında bilginize ihtiyacım var

Cann

Editör
En üst fotodaki açılan yer nedir. ?

İhsan1

Member
Oraya çıkmak hiç nasip olmadı ama çıkan arkadaşlar tek gözlü mağara diyorlar

godfather

Member
Çevreden çok güzel çekmişsiniz ama yakından da lazım.
Görsel olarak çok hoş bir alan.
Tam belli değil, delikler birileri tarafından işlem yapmak maksadıyla açılmış olabilir mi.

Cann

Editör
Oraya çık içini gör çevresinde neler var karşısında neler var tavan da duvarda işaret var mı. ? Kontrol et

İhsan1

Member
Alt tarafta rahibeye benzeyen bir yapı var fark ettiniz mi

İhsan1

Member
Fotoğrafları çektiğim yerde bir dik Kaya var alt tarafında bazı yazılar var ancak foto çekmedim ilk fırsatta çekeceğim onları da

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Buranın alt tarafında bir dere var ve her zaman akıyor burası hakkında bilginize ihtiyacım var
kardes bu mekanin komple kendisi mezar...fotoyu cekerken korkuptami yanina gidip cekmediniz.yoksa bi arkadastanmi geldii..inanirmisin.senin gibi tek uzak resim ile konu acanlar.okadar cok sey kaciriyorsunuzkii.farkinda degilsiniz.cogunuzun yeri bakir ve kolay.ama sizin gibi uyeler tek sarkilik sanatci gibi 2 gunde kayboluyor..bu yorum yapici ve destekleyici tarzdadir.ard niyet aramayiniz

Smokin

Moderatör
Moderatör
Çok güzel bir alan lakin atı alan üsküdarı geçmiş gibi görünüyor. Amma incelemeye değer. Alanın görüntüsü oldukça zengin

İhsan1

Member
Açıkcası yakınında yerleşim yeri olmadığı için ve her hangi bir vahşi hayvan olduğunu düşündüğümüz için oralara gitmedik şuan bana uzaklığı buranın 50 km bu fotoların hepsini tabiki ben çektim fark ettiyseniz bir günde 3 konu açtım buralarda iki günde kaybolmak istemiyorum ilk fırsatta gidip yakından fotoğraf çekimi yapacağım emin olabilirsiniz