Ustalarım yorumlarınızı bekliyorum

yakamoz67yy

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
IMG-20180424-WA0000.jpgHayırlı geceler yorumlarınızı
bekliyorum.

Smokin

Moderatör
Moderatör
Ustam hoşgeldiniz ve hayırlı olsun .
Işaret mi değil mi emin olamadım. Az bilgi verirseniz daha iyi olurdu . Taşın büyüklüğünu konumunu falan filan
Selametle

yakamoz67yy

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Büyüklüğü bu kadar arazide dikey duruyor

Smokin

Moderatör
Moderatör
Büyüklüğü bu kadar arazide dikey duruyor
Birseye benziyor ama neye ? Işçilik olması gerek . Ama doğal olma olasılığı daha yüksek. Zira işaret ise mali çok sağlam korunuyor demektir .
Yüksek bir yerde mi ?
Yada suya yakin mi ?
Dere şelale ye falan

Smokin

Moderatör
Moderatör
Sizin kanaatiniz nedir ? Sizce.ne olabilir . Canlı bakmak farklı burdan bakmak farklı. Kararsizim lakin bir şeye de benzetiyorum.

yakamoz67yy

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Benim kanağatım ermeni işareti.Resimde belirgin sekilde V,üçgen,nal şeklindeki kabartmada yılan kafası,haç,diğer kabartmada kuş kafası ve gagası,üst kısımda horasanlı bölge var.Bölgenin haritası da olabilir.

deli firat

DOĞACI
Moderatör
Kayanın tàmamını görecek şekilde foto varmı ayrıca işaret dedigin yeri ıslat kurumaya yakın tekrar fotola bakalım selametlen

Pscyhe

Engellendi
Valla guzel kardesim bende biseye benzetemedim.fosile benziyor diyecem ama oda supheli duruyor.bu kayanin guzel bibtemizligini yapip uzaktan ve yakindan tamami gorulecek sekilde fotolayip ekleyin konuya tekrardan bakalim..bunu yaparken cevresel resimleride detayli ekleyin bakalim cevresinde neler var ona gore baglanti kurma sansimiz artabikir

Mirkut

Super Moderator
Süper Moderatör
Etrafindakilerle ilgili biraz bilgi verebilirmisiniz. Kilise veya herhangi bir yasanmislik varmi, ayrica patika yol ve dereyle birlesen pinar varmi kardesim. Selametle kal

bozoklu

Super Moderator
Süper Moderatör
Nerede bu kaya? bir yapının içindemi? arazidemi? toprak altından mı çıktı,yüzeydemiydi? Tek resim ve tek cümle ile herşeyi anlamamız mümkün olmuyor. daha çok fotoğraf ve işaret veya süphe ettiginiz yerler hakkında detaylı bilgiler veriniz.

serkancan

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
kardeşim güzel bir yılanın var maşallah , dilini çıkarmış gibi duruyor cidden yılan konusu uzun bir konu bu işi ustalarımıza bırakıyorum
IMG-20180424-WA0000.jpg

serkancan

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=12576]poseidon2023[/MENTION] ustam yalnışmı gördüm acaba oradaki yılan değilmi ?

Turko

Super Moderator
Süper Moderatör
Karmaşık , ne desek yanlış bilgi olur.