Ustalarimizi davet ediyorum

reletec

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba dostlar
Köyün tepesinde rastgele gördüğüm bir taş. Ne diyorsunuz ? Yakınlaştırarak bakarsak başka emarelerde var gibi ?Degerli yorumlarinizi dinlerim

Ekli dosyalar

reletec

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı

mucit

Super Moderator
Süper Moderatör
doğal görünüyor fakat doğal değil gibi kapartma yuvarlakmı bu resimleri çoğaltın

kazama

Super Moderator
Süper Moderatör
Bu şekilde resimleme olmamış . Çevreyide görmek lazım yokmu başka resim .
Geri gidip aynı taşın fotosunu çekmek yerine daha detaylı araştırma yapmanı öneririm.
Benim dikkatimi diğer çarpı çekti onun hatları daha keskin ,sonradan başka yolla oluşmadı ise o bölüm incelenmeli .
Resimde Belirttim .

Ekli dosyalar

Nil

Engellendi
an itibarı ile doğal görünmekte, daha geriden 360 derece etraflı fotoğraflama yaparsanız belki bir emare yakalanabilir

reletec

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Bu şekilde resimleme olmamış . Çevreyide görmek lazım yokmu başka resim .
Geri gidip aynı taşın fotosunu çekmek yerine daha detaylı araştırma yapmanı öneririm.
Benim dikkatimi diğer çarpı çekti onun hatları daha keskin ,sonradan başka yolla oluşmadı ise o bölüm incelenmeli .
Resimde Belirttim .
başka resim çekemedim akşam oluyordu şimdi istanbula geldim yakın zamanda geri dönüyorum. Evet benimde sizin işaretlediğiniz çarpı dikkatimi çekti. Genel olarak neyden şüphelenmeliyiz burada ? Ayrica zaman ayırıp yardımcı oldugunuz için çok teşekkür ederim.

reletec

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
yani demek istedigim mezar gibi birsey mi yoksa mahzen mi acaba �� cubukla bakacagim :)

kazama

Super Moderator
Süper Moderatör
yani demek istedigim mezar gibi birsey mi yoksa mahzen mi acaba cubukla bakacagim :)
O konuda erişim engeli var :) Resim olmayınca çevreyi görmeyince bunu bilmek çok zor .
Ben taşa göre gördüğümü söyledim sadece senin sorunun cevabı beni aşar.
Gittiğinde heryeri resimle nasıl biryerdesin anlayalım . Şüpelendiğin yerlerde de çubukla dolaş tabiki .

reletec

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
O konuda erişim engeli var :) Resim olmayınca çevreyi görmeyince bunu bilmek çok zor .
Ben taşa göre gördüğümü söyledim sadece senin sorunun cevabı beni aşar.
Gittiğinde heryeri resimle nasıl biryerdesin anlayalım . Şüpelendiğin yerlerde de çubukla dolaş tabiki .
tamamdir sizin dedeginiz gibi yaparim. Normal pirinç çubuk yeterlidir değil mi ? :)

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Yönetici
Co Admin
Kardasim,
Cubukla alakali bu soruyu sordugunuza gore bu iste yenisiniz.
Sitemizdeki cubukla alakali konulari okuyunuz. O bilgilerin isiginda kendiniz bir karara varirsiniz insallah.
Kolay Gelsin.

Pscyhe

Engellendi
Resimdeki kayaç yapisi banada dogal geldi.eger ikamet ettiginiz alandaysa cevresel resimleride cogaltip ekleyin bakalim eger ozel olarak godecekseniz hic ugrasmayin derim..dogal catlaklar ve kiriklar var iscilik adina bisey goremedim o yuzden dogal diyorum ama yanilgi olusmamasi adina detayli resimler lazim tek resime bakimca anca bu kadar oluyor