• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Üstatlar bu görüntüden anlıyan varmı yardımcı olabılırmısınız.

By_z

Member
Kayıtlı Kullanıcı
IMG-20170728-WA0030.jpgdıger resımlerıde atıyım

By_z

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Bı dıger resım

IMG-20170728-WA0016.jpg 2.resım

By_z

Member
Kayıtlı Kullanıcı
IMG-20170728-WA0005.jpgburasıda baska bı yerde cektıgım göruntu

By_z

Member
Kayıtlı Kullanıcı
IMG-20170728-WA0000.jpg buda baska bı yer.. yardımcı olabılıcek arkdslr var ıse cevaplarınızı beklıorım hayırlı geceler cumleten .

Şirvan

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=15635]By_z[/MENTION] bu tür makinalrin dilinden anlamak lazim herzaman deriz işinyarısini makine yapıyorsa yarısıda makinanın dilinden anlamaktan geçiyor. Bu makinanin dilinden anlamıyorum ustam

Turko

Super Moderator
Süper Moderatör
Cihaz yeraltı taramayı yaparken hızlı hareket edilmiş , alınan veriler tam oluşturulmamış. Genelde yer altı tarama sistemleri yüksek voltaj lı alanlara hassas oluyor yüksek gerilim hatlarının olduğu bir alan da çalıştıysanız etkilemiş olabilir. Bu sebepler den ötürü görüntü yalın ve tamamlanmamış olabilir . Cihazın modeli markası vs paylaşırsan belki kullanan birileri vardır yardımcı olabilirler.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Yönetici
Co Admin
Ana karnında çocuğun cinsiyetini dahi gösteren makina gibi,
Yerin altını da aynı şekilde gösteren cihazlar bize kadar intikal ettiği gün, işimiz kolaylaşacak inşallah.

adil_e

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşım mrb. bende delta pulse 3s 3d manyetometre ve white's spectrum xlt cihazlarını kullanıyorum. ilk olarak whites ile arama yapıyorum şayet derin bir sinyal alırsam delta pulse ile görüntü alıyorum. bazen diğer ustalarımında dediği gibi yanlış görüntü aldığımda cihaz aynı sizin aldığınız gibi görüntü veriyor.yanlış aldınız demiyorum kullanıcı sizsiniz çünkü. eğer görüntü almanız doğru ise bol mineralli yerdesiniz diyor cihazınız. benim yaptığım gibi şayet ikinci bir cihazınız varsa sağlamasını yapın bakalım görüntüye takılan sinyal doğrumudur. bu yazdıklarım 1. resmin için geçerlidir. son attığınız yerden tekrar görüntü alın. benzer bir sonuç alırsanız metal değerliğini kontrol edip.çalışma yapabilirsiniz.

Son düzenleme:

poseidon2023

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
kullanım video larını seyret