Ustatlar resmin orjinali ben cektim resimleri bakim

Anlayan

Member
Kayıtlı Kullanıcı
IMG_5221.PNG

mamostedijvar

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
değerli kardeşim yer güzel görünüyor fakat bu resim yetersiz yakın uzak bir çok açıdan resim yükle çevre resimleri ekle taşın üzerinde bir emare varsa yakından çek gereken herşey söylenir sadece bu resim üzerinden seni yönlendirmek yanlış olur selametle.

Metin777

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
kayanın kendisinde işaret olmasa da heybetli duruşu birçok kişinin dikkatini çekmiştir ve kayayı işaret olarak görmüş olma ihtimalleri yüksek. 100-200 metre etrafında derin bir dedektörle komple gezmeni tavsiye ederim.

Demirdağınkurdu

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Tek resimle iş olmuyor

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
[MENTION=19191]Anlayan[/MENTION] arkadaşım para istediler resim çekmen için.çeksene bol bol.yakında uzaktan..üst kısımlar çıkılabılecek gibi bir yermi..

OsiriS

Moderatör
Moderatör
Bi onceki konuda proglamla resmi baska turlu onumuze koydular simdide orjinali bu deniyor ve baska acidan resimleri yok..kimse kusura bakmasinda ben olaya kafa yapiliyor yada dalga geciliyor anlaminda bakiyorum..resim programlariyla zaman harcayip ugrasip resme baska anlamlar katiliyorda resimlemede tek resim mi cekiliyor...????

_Mithra_

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
sağ kısımda altlı üstlü görünen iki küçük pencere oda mezar olabileceğine delildir