• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

üstatlar var mı bir şey burada

Jüpiter1

Engellendi
arkadaşın biri burada değerli olduğunu söylemiş. var mı fikriniz nedir bu acaba? saygılar

Ekli dosyalar

Cann

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
fotodaki alan gerçekte yeşil renk demek istedim. iyi çıkmamışta. mezar veya lahit olabilir mi mesela ? veya başka ? yoksa boş mu?
Alanda neler var yerleşim alanımı tarla mı kayalık alan mı girdiğiniz koordinatlar köy mü ilçe mi .. ?

Jüpiter1

Engellendi
[MENTION=13617]Cann[/MENTION] köymüş ve tarlaymış , yerleşim yerinden uzak ... aslında 3 yerin görüntüsü alınacakken bu ortaya çıkınca tamam demişler, diğerlerine gerek yok. bende böyle görüntülerin sarı olması gerektiği gibi bir şey aklımda kalmış. yeşil olumsuz gibi. yanlış mı hatırlıyorum:207:

Cann

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=13617]Cann[/MENTION] köymüş ve tarlaymış , yerleşim yerinden uzak ... aslında 3 yerin görüntüsü alınacakken bu ortaya çıkınca tamam demişler, diğerlerine gerek yok. bende böyle görüntülerin sarı olması gerektiği gibi bir şey aklımda kalmış. yeşil olumsuz gibi. yanlış mı hatırlıyorum:207:
Yeşil değersizdir sarı kırmızı yeşil olursa değerlidir

szihoprenic

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Dostum bi aciklama yapsan bu goruntu nedir makine cekimi ise hangi makine ile böyle sari cizmeli mehmet aga sen aciklamayi yaz ustalarda gerekli bilgiyi verir

Tor

Member
Kayıtlı Kullanıcı
çift ilmekli halı gibi bu nedir gardaş?

Jüpiter1

Engellendi
Dostum bi aciklama yapsan bu goruntu nedir makine cekimi ise hangi makine ile böyle sari cizmeli mehmet aga sen aciklamayi yaz ustalarda gerekli bilgiyi verir
okm exb 6000 makine görüntüsü. makinacı arkadaş iddalı 15 metrede diyor. ben üstatların açıklamasına göre bir şey yok dedim ama karşı taraf çok iddalı. ne diyosunuz üstatlar. fikriniz nedir?

_Mithra_

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
okm exb 6000 makine görüntüsü. makinacı arkadaş iddalı 15 metrede diyor. ben üstatların açıklamasına göre bir şey yok dedim ama karşı taraf çok iddalı. ne diyosunuz üstatlar. fikriniz nedir?
arkadaşını iddaasını ispata davet ediyorum
:244:

OsiriS

Moderatör
Moderatör
Bizim buna bisey dememiz cok zor..makinayi kullanan kisinin ne soyledigi onemli oda dogru soylermi soylemezmi cabasi.ayrica bilgisi varmi yokmu oda supheli...bu gibi konularda cekilen alanin ham goruntusu dedigimiz cihaz goruntusu olacakki incelenip yorumlansin..benim.arkadasa tavsiyem bu cekimin gorjntulerini isteyip programdan anlayan birine gosterip inceletmesi..onun haricinde hic bir cözü sonuca ulastirmaz..