Edit

AVCILAR

Aktif Üye
Uyeler umut tacirligine maruz kalmasin sosyal ekonomik yonden perte cikmasin heder olmasin diye guncel
.yonetim kimseye yer bakmiyi baktirtmiyi
Öyle birşey düşünmedim. Ki yapmış olsaydınız bugün bu forum bu başarıya ulaşmış olamazdı diye düşünüyorum.
Örnek: x kişi surfer işi yapan y kişisini forum aracılığı ile buldu ve dolandırıldı sizimi sorumlu tutuyor. Ki eğer tutar sa muhtemel dir ki konu mahkeme ye kadar taşına bilir..
@vakko
@jeolog
@Mal bulanındır

jeolog

Co Admin
Co Admin
Öyle birşey düşünmedim. Ki yapmış olsaydınız bugün bu forum bu başarıya ulaşmış olamazdı diye düşünüyorum.
Örnek: x kişi surfer işi yapan y kişisini forum aracılığı ile buldu ve dolandırıldı sizimi sorumlu tutuyor. Ki eğer tutar sa muhtemel dir ki konu mahkeme ye kadar taşına bilir..
@vakko
@jeolog
@Mal bulanındır
Bizleri baglamaz cunku burada bilgi paylasimi yapilmaktadir. Kişisel bilgilerin paylasimi, ticari cabalar site kurallari geregince yasaktir. Konular icinde defalarca da bu uyarilari yapiyoruz. Ama siz özelden bu paylasimlari yapiyorsaniz bu sizin kendi isteginiz ile oldugu icin siteyi ve diger uyeleri baglamamaktadir.

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
@vakko
@jeolog
@Mal bulanındır
Bundan dolayı forum üzerinde özel mesajlarla yapılan konuşmalar bu konuşmalarda alınan kararlar alınmış kararlardan dolayı ileride doğacak adli ve maddi problemlerden dolayı Define Sohbeti sitesi sorumlu tutulamaz.Özel mesajlarda yazılan her mesaj alınan her karar kullanıcıları ilgilendirir kişiseldir.

Bu tarz olumsuzlukların yaşanmaması ve sizlerin bu tokatçıların ağına düşmemesi için sürekli site kullanıcılarını uyarıyor ve bazı konuları dönem dönem güncel tutuyoruz.Tarafınıza gelen bu tarz mesajları site yönetimine bildiriniz diye.​

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Evet arkadaşlar konu günceldir. ''İtina ile küpleriniz bulunur, çıkarılır ve pay edilir. Yeterki küpü siz koymuş olun ve bizede koordinat verin. Gerisini biz hallederiz. Bu dar zamanda ev ve araba hayali artık az kalıyor bizde çıkaracağımız küplerle defineci ailesi olarak kendimize adacık alacağız ve kendi definelerimizi gömeceğiz...'' Böyle bir yaklaşımla gelen kişiden medet umacak olan varsa bizden başkasına gitmesini istemeyiz. Nede olsa biz bir aileyiz. ;););)

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Evet arkadaşlar konu günceldir. ''İtina ile küpleriniz bulunur, çıkarılır ve pay edilir. Yeterki küpü siz koymuş olun ve bizede koordinat verin. Gerisini biz hallederiz. Bu dar zamanda ev ve araba hayali artık az kalıyor bizde çıkaracağımız küplerle defineci ailesi olarak kendimize adacık alacağız ve kendi definelerimizi gömeceğiz...'' Böyle bir yaklaşımla gelen kişiden medet umacak olan varsa bizden başkasına gitmesini istemeyiz. Nede olsa biz bir aileyiz. ;););)
product hero 0

product hero 1

Yüksek hassasiyetli Proton Manyetometre Hazine Arkeoloji Dedektörü Metal Altın Dedektörü
US $4,800 - 5,500