Uydu

İrbas32

Member
Arkadaşlar uydudan bakınca bu görüntüler çıkıyor mezar yada kalıntı olabilirmi değerli yorumlarınızı bekliyorum....saygılar

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
En sevdiğim hayran olduğum konu....nası oluyor kardeş ne kadar yüksekten çekersek mezar oda lahit kup görebiliriz..hangi uydu daha net yakın gösterir sinyal gelince uyduyu bizim istediğimiz yöne gomunun üstüne nası cevırırız...birde tapu daıresının sitesinden değilde rus siriustan baksak nası olur

Son düzenleme:

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Tapu kadastro parsel görüntülerinden define bulmak...?

adszz

Member
@İrbas coğrafi koordinatını gönderirsen eski haritasını atabilirim, bu şekilde hiçbirşey anlaşılmıyor zemine gidip foto atarsan daha iyi olur :20:

İrbas32

Member
Uzman ustam ben diyeyim 50 sende100 km yakınıda böyle sıralı nizami dizilmiş bir görüntü yok ayrıca arazide noktaya gittim yüzeyde böyle beyaz hiç bir şey yok bunu nasıl açıklarsın

adszz

Member
senin yaşadığın şehir neresi bir örnek göndereyim

may77

Moderatör
Moderatör
yeraltının sırları adlı belgeselde görmüştüm toprak katmanını metre metre program ile eski haritaya(araziyi haritada eski dönemlerine) döndürüp kale bulmuşlardı. bu programın adını bilen varmı.

İrbas32

Member
Member usta senin attığın fotoda taşlaf yapılar yüzeyde ben bu attığım noktaya gittim torak üstünde taş namına bir şey yok çıplak gözle çalılık toprak arazi

ZİKRULLAH

Engellendi
Defalarca anlattım bilimsel bilgiler Paylaştım yazdım çizdim araştırma ve tecrübelerimi anlattım fakat değer görmüyor sanırım.Uydudan tespit Yapılmaz.Sadece yüzeyde emareler var ise şayet dikkat çekici onlar tespit edilir saygılar