Uyducu İfşasıdır...

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Selamun aleyküm ustalarım.

Her yerde uydudan define gördüğünü iddea edenler fışkırıyor ve denk gelenleri burada paylaşıyorumki bu sahtekarlara para kaptırmayın. Bu paylaştığım kişide bunlardan biridir.

Ekli dosyayı görüntüle 268233

Bu resimde metraj diye gösterdiği sağdaki grafik renk sıkalasıdır.
Ekli dosyayı görüntüle 268234

Aşağıda da göreceğiniz gibi arkadaş programla sonic attığını ve bu sonic ile ısı ölçümü yaptığını iddea ediyor :LOL:
Dünyada bunu yapabilen ilk insan olduğundan haberi yoktur...
Ekli dosyayı görüntüle 268258

Ve görüntüde neler olduğunu yoruma yazmış aslında video su da vardı ama indiremediğim için ekleyemedim ama indirebilirsem ekleyeceğim...
Ekli dosyayı görüntüle 268259

Ve bunlarda konuşmalarımız. Yorumu sizlere bırakıyorum...

Ekli dosyayı görüntüle 268237Ekli dosyayı görüntüle 268238

Son düzenleme:

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Vakti zamanında uğraştık 2.3. derece sit alanlarında kazı izinleri ile 30-40 MT işlem yaptık oda ve tünel aldığımız yerde 38 MT de kaya blokları ve kil katmanları çıktı 52 MT de oda var dedik doğal mağara çıktı kuyu ve tünel var sonunda geçişli oda var dedik doğal su kaynağı doğal boşluk bulduk uydu ile bu iş oluyor mu diye yaptığımız denemeler de ekskavatör ve kırk ayaklara mazot ve operatör parası vakti zamanında Renault sembol parası harcadık. Dadaş kardeşim bu işin oluru olsaydı herhalde Erzurum'un yarısı senin Antalya'nın da yarısı benim olurdu. Defalarca uyardık insanları bu işin oluru denk gelmedi bize denedik olmadı dedik. Hala kandırılan lar var. İnşallah bu paylaştıklarını ciddiye alırlar.
İnşallah ustam. Bizim tek amacımız insanların kandırılmamasıdır yoksa para kazanmak istemeseydik kazanamazmıydık alasını kazanırdık. Bizde Allah korkusu var ustam. Yalana ve sahtekarlığa katlanamıyoruz. Çok şükür böyleyiz biz halimizden memnunuz. Bize Allah yeter.

Mushap

Editör
az zorlasa uydudan mr çekecek vatandaş :) dolandırılmaya bu kadar müsait bi sektör daha varmı acaba sahte hocalar dan tut aslı kapı kumandası olan cihazlara kadar saymakla bitmiyor

melhame

Member
Vakti zamanında uğraştık 2.3. derece sit alanlarında kazı izinleri ile 30-40 MT işlem yaptık oda ve tünel aldığımız yerde 38 MT de kaya blokları ve kil katmanları çıktı 52 MT de oda var dedik doğal mağara çıktı kuyu ve tünel var sonunda geçişli oda var dedik doğal su kaynağı doğal boşluk bulduk uydu ile bu iş oluyor mu diye yaptığımız denemeler de ekskavatör ve kırk ayaklara mazot ve operatör parası vakti zamanında Renault sembol parası harcadık. Dadaş kardeşim bu işin oluru olsaydı herhalde Erzurum'un yarısı senin Antalya'nın da yarısı benim olurdu. Defalarca uyardık insanları bu işin oluru denk gelmedi bize denedik olmadı dedik. Hala kandırılan lar var. İnşallah bu paylaştıklarını ciddiye alırlar.
ustam işin sonucuna yaklaşıldı inşallah sonuç ya güzel olacak yada bu işi bırakacaz

melhame

Member
sırrımı sana verirmiyim diyor uyducu :) o para orda olsa zaten gidip kendi uğraşır. Az uyanık olun arkadaşlar
Peki sonucu güzel olursa hepimiz için. O zaman ne diyeceksin.

Birkaç ustaya dil dökmekten yoruldum. Mezara gidecek bilginin ona bile faydası olmaz. Bizimki ticaret değil. Sadece kendi yağımızda kavrulmak bizimki.

Yinede kimse bilgi vermiyor. Ayışığında yürümeye çalışıyoruz. Ustalar bilgilerini götürüp dolandiricilara veriyor. Sonrada ah vah ediyor. Yüreği güzel insanlar her yerde mağdur anlaşılan.

Son düzenleme:

melhame

Member
Dadaş usta bu bazı firlamalar mecit kurt usta ve avcılarda Reis ustanın bilgilerini kendi bilgileri gibi yazıp çizmeye başlamışlar iki güzel insanın hakkını gasp etmişler diye duydum kaale alınmasın bunlar. Onların suyu ısınmış demekki.

Lee

Aktif Üye
Peki sonucu güzel olursa hepimiz için. O zaman ne diyeceksin.

Birkaç ustaya dil dökmekten yoruldum. Mezara gidecek bilginin ona bile faydası olmaz. Bizimki ticaret değil. Sadece kendi yağımızda kavrulmak bizimki.

Yinede kimse bilgi vermiyor. Ayışığında yürümeye çalışıyoruz. Ustalar bilgilerini götürüp dolandiricilara veriyor. Sonrada ah vah ediyor. Yüreği güzel insanlar her yerde mağdur anlaşılan.
Uydudan bakmak nedir arkadaş , uydu yu uzaya krndimi yollamış ? google earth den bakıp , dandik programa resmi yükleyip , aklı sıra burda oda var , altın burda :) neymiş sonic ten bahsediyor ? sonic olabilmesi için ses hızını aşman gerekiyor ve muazzam gürültü olur.Afedersin ama bilgisayarla ses hızını nasıl aşıcaksın , daha da yazardım ayrıntıları ama uzatmaya gerçekten gerek yok , sen yazıyı okumadın herhalde ? ifşa olan yazıyı okumanı tavsiye ederim

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....

2020 olmuş hala yaptığımız muhabbetlere bakın.Defineci akıllı ayık olur.Açın youtube sular çekilince veya mayaların kral mezarları nasıl bulunuyor program var izleyin.Ne işlemler yapıyorlar görün gözünüzle.

Ordaki proflar işaret bilimcileri arkeologlar manyakmı kaç bin km yol gidiyor alan tarama yapmak için,yapı kalıntısının görüntüsünü almak için.Adam alan taramayı uçağa,helikoptere denizaltında arama yapıcaksa teknenin altına bağlamış görüntü almak için turluyor bölge üstünde.Ne gerek var ama bizimkiler türkiyede uydudan yeri buluyorlar.??

Bizimkilerde hala yok uydu yok surfer falan.Ne diyelim yani ? Sabaha kadar yazsak boş.Bu işler pc üzerinden uydudan öyle programlar ile olsaydı ne kayıp hazineler var şıp diye bulunurdu.

Define işi bilgi işidir.Cihaz işide son aşamada teyit almadır.Kısa ve öz.

2020 yılında Define Sohbeti olarak bu tarz saçma sapan bilgi veren insan tacirlerini insanların umutlarını ticarete dökenleri inşallah verdiğimiz bilgilerle piyasadan sileceğiz.Takipte Kalın...

Son düzenleme: