Uydudan ilk görüntüm.

bergamalı

Yeni Üye
Kordinatla görüntüleme. (İlk denemelerim)

Hocalar cümleten Selamun Aleyküm. Forumdan bi hocamızın da destekleri ile Surfer programı üzerinde ilk denemelerimi direkt google earth üzerinden kordinat alarak yaptım. Yetinmedim boşluk olduğundan emin olduğum yerlerin telefon ile kordinatlarını alıp surfer'de işledim. Ortaya çıkan sonuçları bilen üstadlarımın da incelemesini isterim. Fotoğrafdaki renkler bize neyi ifade ediyor ? Yani boşluğun rengi nedir ?

Ekli dosyayı görüntüle 174100

Son düzenleme:

DeadMaster64

Yeni Üye
Ortaya yanlış görüntü çıkmış. Benim anladığıma göre alanı dar almışsın galiba. Bu formatta yapı olup olmadığı belli olmaz. Konu isminde yanlış bence uydu olması. Koordinatla haritalama desen daha doğru olurdu. Başka formatta bak kardeşim sağlıcakla

Nil

Engellendi
Sy @bergamali surferden ilk cikti isimli konuda bu mevzular bayabi konusuldu dadas_25 usta bu konuya daha hakim biri.saygilar

saftilki

Moderatör
Moderatör
bergamalı çözülecek çook şey var, daha çıraklık bile değil bunlar, bende başa döndüm:zuhaha::ambivalence: zoru başarırız imkansız biraz zaman alır misali,
ayrıca birşeyin olmaması başarısızlık değil tam tersine onun neden olmadığını görürsün, sabah 9 akşam 11:30 hata ayıklamakla meşgulüm,

bergamalı

Yeni Üye
İnşallah hocam başarılı olucaz, sen başa döndüysen ben nerelerdeyim kim bilir :)