• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

uzaktan algılama hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

soma45

Engellendi
selamunaleyküm mevzunun asıl muhatabı geldi dürüst ve cesaretli olan varsa yorumumu silmez
yüzleşelim meydan okuyalım ne gerekiyorsa onu yapalım hodri meydan

önce şunu söyleyeyim surfer den yer bakma diye birşey yok aynı işlemi vox ilede yaparsınız surfer sadece data işlemek için kullanılan bir program

yok mısırda çözülmemiş odalar yok israil filistindeki tünelleri bulamıyormuş vs geçin bunları 10 yaşındaki çocuklar bile yemez bu yolları. 2009 da uydu sistemi ile mısırda yeraltında kalmış 17 piramit daha bulunduğunu haberler ve bilim makalelerinde görmemişlerin kelamıdır bunlar

sistem çalışıyormu nokta yapabiliyormu ? siz buna gelin hazırladığım video larda üstüne basa basa defalarca söyledim aksini iddia edenler olursa buyrun evime gelin beraber çekelim ve hemen akabinde araziye beraber gidelim gözünüzle görün dedim !

açık odayı bulur zaten onu geç diyenlere de 3 mt metal gömdük çekimini yaptık ve özelliklede ön yargılı şüpheci kişilerden dolayı çıkarmadık hala yerinde gömülü ! gelin beraber çekelim metali görüntüleyip hemen anında gömülü olduğu araziye gidelim kendi ekibiniz kazıp çıkarsın dedim. doğruluğuna dair bukadar da garantici reel olacak varmı ?

tabiki karşılığında ücret isteyeceğim (kızıl ay) değilim ben :)
form adına aranızda ,dürüst ahlaklı, kimler varsa toplanıp gelin hatta 10, 15 kişi gelin videolarınızı da açın canlı yayın yapın boşluk ve metal çekimlerini gözlerinizin önünde yapayım ve hemen anında hep beraber boşluk ve metal olan yerlere gidelim beraber video eşliğinde çıkarılsın varmısınız ?

bu arada form da sistem ve işleyişine ortalarda konularda demediğini bırakmaz iken , aynı zamanda özelden msj lar atarak süp mod larından bazıları olsun üyelerden bir çoğu olsun özellerde yana yakıla formül peşinde koşması form un ciddiyetsizliğini ortaya koymuş durumdadır ekran yakalamaları mevcuttur rezil etmedim kimseyi benim tarzım değil

dediğim gibi haydi buyrun konuyu ve yazımı hiç bir yere saptırmadan meydan okumamı kabul edenler bekliyorum sizi yada sizleri !

mail adresim mevcut aranızda istişare yapın cesaretiniz varsa ulaşın bana dediğim testi gerçekleştirelim ki herkez görsün kimmiş üçkağıtçı kimmiş umut taciri sedat tatlı mı ? yoksa çalışmayan sözde cihazları millete yıllarca iteleyen ve sözde çubuklar ile millete dağ tepe gezdirenlermi ? [MENTION=12713]Turko[/MENTION] [MENTION=12630]mucit[/MENTION] [MENTION=12326]jeolog[/MENTION] [MENTION=18742]Keskingöz[/MENTION] [MENTION=7906]nik[/MENTION] [MENTION=12874]saftilki[/MENTION] [MENTION=18238]28karayel28[/MENTION] [MENTION=1065]eski[/MENTION] [MENTION=9991]mayhem[/MENTION] [MENTION=20021]_Mithra_[/MENTION]

banker42banker42

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=12713]Turko[/MENTION] ustanın açtığı konuyla alakalı zannedersem. Takipteyim.

Turko

Super Moderator
Süper Moderatör
Kardeş sana ekmek yok burda . Zorlama git nerede ne satıyor san sat.

15 gün boyunca , 3 ekskavotor 2 kırk ayak çalıştırdım 50 turdan fazla harfiyat yaptırdım , 40 mt ye kadar indim. Ben bu dediğin olayın ispatı için orta halli bir araç parası harcadım. Elimi kolumu sallaya sallaya gittim 2-3 cu derece sit alanın da sadece istediğim ve 5 krus para vermedim aldığım kazı yapabilir iznim ile elimi kolumu sallaya sallaya gittim devasa bir tepeyi ortadan ikiye yardım. Anlatmak istediğimi anladın mı kardeş , ise yarasa zaten ben görselleri paylaşıp vatandaşa haber verirdim. Hadi git güzel kardeşim bozdurma ağzımı benim akşam akşam.

soma45

Engellendi
dostum sen tokada gelmişsin belli bu senin sorunun :) meydan okumamı cevaplamıyorsun nekadar ön yargılı ve bilinçsiz olduğunda ortada herkes görsün
Kardeş sana ekmek yok burda . Zorlama git nerede ne satıyor san sat.

15 gün boyunca , 3 ekskavotor 2 kırk ayak çalıştırdım 50 turdan fazla harfiyat yaptırdım , 40 mt ye kadar indim. Ben bu dediğin olayın ispatı için orta halli bir araç parası harcadım. Elimi kolumu sallaya sallaya gittim 2-3 cu derece sit alanın da sadece istediğim ve 5 krus para vermedim aldığım kazı yapabilir iznim ile elimi kolumu sallaya sallaya gittim devasa bir tepeyi ortadan ikiye yardım. Anlatmak istediğimi anladın mı kardeş , ise yarasa zaten ben görselleri paylaşıp vatandaşa haber verirdim. Hadi git güzel kardeşim bozdurma ağzımı benim akşam akşam.

bozoklu

Super Moderator
Süper Moderatör
[MENTION=21421]soma45[/MENTION] birkere tarzın, tavrın yanlış. burda senin anlattığın sistemle insanlar üçkağıda getirilip sömürülüyor. yönetimin tepkisi ve bu konuyu yasaklamasının sebebi budur. ikincisi forum yönetimi tarafından alının karar gereği istismara açık olan bu konuyu yasaklamasını anlayacaksın ve kurallara uyman gerektiğini bileceksin. Yok ben iddalıyım diyorsan açarsın bir site istediğini yaparsın. Burda yasak.

Turko

Super Moderator
Süper Moderatör
dostum sen tokada gelmişsin belli bu senin sorunun :) meydan okumamı cevaplamıyorsun nekadar ön yargılı ve bilinçsiz olduğunda ortada herkes görsün
Arkadaşım anlamak istemiyorsun , bak açıklama yapıyorum , yukarı da yazdığım işlemi ben her gün yapıyorum benim mesleğim bu benim için kazı yaptırmak bakkala ekmek almaya gitmek gibi , benim hayatım bu . Baraj , hastane , konut, otel projesini getirirler ben yaparım , kazdiririm, giderim valiye , başkana savcıya iznimi alırım devletin yap dediği işi yaparım. Anladın mı kardeş ? Toprağın altında şehrin ana şebeke Şu hattı var tam 1.2 milyon binaya su veriyor , koordinat gelir burası derler , 20 mt üzerinden bismillah deriz boru patlatiriz , devletin bile verdiği gpr,gps,uydu verileri kayıyor ken sen neyi satmaya çalışıyorsun , kime meydan okuyorsun adamım , sizin hayatınızın 10 katı kazı yaptım ben. Hadi git , kafam atıyor. Nerede ne satiyorsan sat.

uçmuş

Super Moderator
Süper Moderatör
[MENTION=21421]soma45[/MENTION] abicim sana kısa ve net yazayım.... burada herkes elinden geleni bilgisi doğrultusunda ücretsiz yapar ..... senin şu dediğin zimbirtiyi bana 1 haftalığına verebilirmisin ..... ? Şimdi bahane uydurma .burada söylediğin yazdigin herşey... üyelerin ücretsiz yararlanıp uygulayacağı türden olmalı .. . Ticarî bu sitede olmaz ..... sen bu bahsettigin zimbirtinin satışı ve tanıtımı için 1 dükkan ac .. bende geleyim o dükkanın 1 kenarında... çubuk ve 2 çi el makina satayım... nasıl iyi fikir degilmi .... olurmu ...?

eski

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Tanıtım ve ispat ücret karşılığı olmamalı, sosyal platformda yeni bir ürünü tanıtmak işlerliğini onaylamak uygulayıcıya sonrasında zaten kazanç getirecektir.
Konu ucuzladı Anlayamadım.
Oysa sistemi merak edenlerden ve konuya destek veren faal olmasını isteyen benim.

Nihat k

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Şimdi arkadaşlar insan oğlunun başaramayacağı hiç bir şey yok yeterki gerçekten iştesin bunun önünü açmak bize yakışır yalnız [MENTION=21421]soma45[/MENTION] kardeşim sende farzet ki bu site sana ispatla diyor o dediğin işlemleri senin istediğin bir yerden başlayıp kayıt et ve ispatla dürüstçe bu kadar basit...

Turko

Super Moderator
Süper Moderatör
Kelle avcısı değiliz , zamanın da uyardım,uyardik.

Ispatiniz Yoksa , veriyi alırken videoya çekip el değmemiş yeri açarken video çekip buyur baktık bulduk ispatimiz budur demeden konuyu acani haşlarim dedim. Israr eden ceza alır dedik. Burada işaretli ve isaretsiz konu başlıkları üzerinden üyelere bilgi paylaşımı yapıyoruz amacımız bu , uyduyla cihazla grafikle işimiz yok. Anlayın Bunu artık. Çok mu zor bunu anlamak.

dadas_25

Super Moderator
Süper Moderatör
[MENTION=21421]soma45[/MENTION] sen Sedat TATLI mısın ve Nil'i nerden tanırsın ?

mayhem

Co Admin
Yönetici
Co Admin
Konu tarafımca kapatılmıştır . Yazılan mesajlar iletişim ve sıkıntılı konular bu yukarda msj yazan şahıs bilgilerini paylaşma . uyarı yeterli bu konular ve üyeler konusunda son nokta budur .

dadas_25

Super Moderator
Süper Moderatör
Değerli arkadaşlar aslında benim sadece uydu ile bakmakla alakalı olarak şüphelendiğim ve piyasa yapmaya çalışanlara hiç kimsenin pabuç bırakmaması için açtığım konuyla başlamıştı. Hatırlarsanız bir zamanlar Nil - Sedat TATLI olabilir diye bir paylaşım yapmıştım. Sonrasında bana sahtekar diyemezsiniz diye atarlar başlamıştı. Konu tamamen bunlarla alakalı başlamıştı. Açtığım konuyuda programlarla arası iyi olanlar geliştirebilenler geliştirsin varmı yokmu aslı ortaya çıksın diye açmıştım. Fakat birileri burada tezgah açıp kişilerin konumlarını öğrendiğini görünce konunun kapatılması gerektiğini düşündüm ve kapattım.

Şuan da piyasası azalan sahtekarların burayı mesken tutup buradan müşteri yada yer öğrenmek için aynı tezgahı sürdürmelerine müsade etmeyeceğiz.

Bu kişilerin sahtekar olduklarının kanıtı aşağıda mevcuttur. Hala inanmayan varsa yda bana sahtekarmı diyorsun diye uzatan varsa buyursun dava açsın.

Aşağıda bu iki profilin tek bir kişiden paylaşıldığını ispatlayan deliller mevcut. Her iki profildeki videolar ve isimleri aynıdır.

Bunun dışında sahibinden üzerindeki ilanlarıda zaten paylaşmıştım.

Sedat Tatlı ve profilindeki vedolar
sahtekar 2.JPG

Nil Derin Youtube profili ve yandaki paylaşılan videolar
sahtekar 3.JPG

Nil hanımın ücretli baktığı ilan
nil derin 1.JPG

Sedat tatlının ücretli baktığı ilan
sedat tatlı 1.JPG

Aşağıda da daha önce aynı kişi olduklarını söylediğim linke ulaşabilirsiniz.

Surfer'den Kordinatlara Filtreleme Yaparak Görüntü Elde Etmek | Define Sohbeti - Define İşaretleri Çözümü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...