• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

V işaretinin anlamı nedir ve etrafında nelere dikkat etmeliyim

Mahony

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Değerli üstadlar yorumlarınızı rica ederim.
Saygılar

Ekli dosyalar

nik

Super Moderator
Süper Moderatör
[FONT=&quot]3 geometrik-sel işaretlerden biridir defineciliğin en kapsamlı işaretidir hem gömünün habercisi hemde yön ve mesafe vererek her anlamda kullanılmıştır hemen önünü verdiği gibi dere çatalında verebilir ters v işaret ile düz olanların anlamları değişebilir ters olanlar v işareti değil ok işaretidir kısacası her şekle giren çözülmesi en zor olan işaretimiz kesinlikle v işaretidir.[/FONT]
[FONT=&quot]Diğer Görüşler: V beş anlamındadır. V nin sivri ucu istikametinde 5 adım atılarak gelinen nokta araştırılır. V işaretinin açık uçlarının arası ölçülür. ölçülen her cm 1 adım olarak V nin sivri ucu istikameti araştırılır. yada uzun kanadı ölçülür uzun tarafa gidilir, eğer yanında karışık kanal varsa bu tılsımlı mezar işaretidir.[/FONT]
[FONT=&quot]Diğer görüşler: V işareti geometrik bir işaret olup, hem yön ve hem mesafeyi verir. V işaretinin de U işaretinde olduğu gibi kamufle edilebilme özelliği çok fazladır. V işaretinin çözümü açı istikametinde malın ya da 2. mala en yakın işaretin bulunmasında kılavuz işarettir. V işareti ayrıca Volcan Voyvoda’nın isim baş harfi olmasından da ayrı bir özellik kazanır. Gömüler genelde tabii işarete sahip alanlarda sert zeminlerde defnedilmişlerdir. Bunlara örnek dere çatakları, dere kıvrımları ilk sırada yer alır. Ayrıca doruk tepelerde ve çok namlı kılavuz taşlarına da sahip Bağdat yolu ya da bağlantı kanı yollarına defnedilmişlerdir. Dere kenarlarında ya da çataklarındaki parayı en iyi V işareti şifreler.
öyle ki; V işareti bazen karşımıza Y şeklinde çıkmaktadır. Bu 2 derenin birleşerek akmasının haritası olduğu gibi dere çatağındaki gömüyü de şifrelemektedir. Bazen Y şeklinde olan işaret karşımıza köpek, tavşan ya da keçi tırnak izleri dediğimiz noktalanmış şekliyle çıkmaktadır. Noktaların arası tebeşirle birleştirildiğinde Y şekli çıkmaktadır.[/FONT]

[FONT=&quot]V işareti bazen karşımıza canlı figürlerde bacak duruşu, gaga, kuyruk şeklinde de çıkmaktadır. Örneğin çatal dilli yılan, V şeklinde balık ve yılan kuyruğu, kartal, tavuk gagası birer V yapmaktadır. İnsanlarda kol duruşu, bacak duruşu V yapar. Parası genelde mağara, mahsen olup bol miktardadır. Büyük çoğunlukla U ve V işaretleri ve O işareti oyma işaretlerdir. Ama istisnaları vardır. Bazen kabartma olmaktadır. Kabartma olması şifreyi değiştirmemekte sadece aşağıda ayrıntılı olarak anlatacağım ama arazi ve para ile işaret arasındaki seviyeyi belirlemekte olup, son derece şeytanice şifrelenmiştir. V işaretleri bazen karşımıza ok, mızrak bazende dikdörtgenin içinde çıkmaktadır. Bu hususlar sitemizde işaret bazında tek tek açıklanacak olup şu ana kadar yazdıklarım genel prensipleridir. Mutlaka işaretin çözülebilmesi için bilinmesi gereken hususlardır.[/FONT]

Keskingöz

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Ermeni işçiliği ise, evde 50 cm ilerinde kasa vardır. Kaya da adım hesabı.
roma ise; tünelli ya da mahsenli bir alandasın girişi bulman gerekir.
toprağı kazayım hemen alayım zengin olayım hayalleri kurulmasın.
1- Tılsımlı ise uğraşıp durursun inat edersen zarar görürsün,
2- tılsımsız ise tuzaklarından ve oksitten dolayı ölmez isen, alıcı peşine düşebilirsin.

bu işler çok zordur vesselam..

lagardel

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
kanımca bu bir v değil
herşey doğal gibime geldi

Sır

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
yanliş anlamayın Fotoğraf kalitesi çok kötü

Son düzenleme:

Sır

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Iyı bir mezarın var Bence V ye tam karşısından bakerken pusula yönün nedir?

Tenkit

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
2- tılsımsız ise tuzaklarından ve oksitten dolayı ölmez isen, alıcı peşine düşebilirsin.

Tilsim gercekten var mi? Kendini nasil gosteriyor

Mahony

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Doğu üstad pusula yönü

Mahony

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Doğu üstad pusula yönü

Keskingöz

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı

Tilsim gercekten var mi? Kendini nasil gosteriyor
Daha önce bu mevzuyu konuştuğumuzu hatırlıyorum. İyisi mi sen yaşayıp gör. Tecrüben çok az. Tahminim o ki işlem yaptığın noktalar bir elin parmağını geçmemiştir. Belki de yanılıyorum.
Hele biraz çalış. Şöyle büyük noktalar bul. Sonra harekete geç.
İki elini başının arasına koyduğunda, ya da sigara yakıp niye böyle oldu dediğinde, ya da nerde hata yaptık cümlesini dillendirdiğinde bu forumu hatırla. Günümüz modern güvenlik şirketlerini düşün sonra. Sonra de ki; eskiler güvenliklerini nasıl sağlıyordu ?
Şeytanı düşün bir de. Hindistan’daki mağaradan çıkan kitaplara tapan papazları, sonra ruhlarını şeytana satanları. Düşün de dur. Sonra bi sigara daha yak. En son da de ki; rabbim şükür ki beni müslüman olarak doğrulttun.

Esmerr

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Bende işçilikli bir v işareti göremedim ama sanki şu sağ alt köşede küçük bi cep ya da kasa var gibi, hatta üzerinde nokta, murç izine benzer bişey var.

Tenkit

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Daha önce bu mevzuyu konuştuğumuzu hatırlıyorum. İyisi mi sen yaşayıp gör. Tecrüben çok az. Tahminim o ki işlem yaptığın noktalar bir elin parmağını geçmemiştir. Belki de yanılıyorum.
Hele biraz çalış. Şöyle büyük noktalar bul. Sonra harekete geç.
İki elini başının arasına koyduğunda, ya da sigara yakıp niye böyle oldu dediğinde, ya da nerde hata yaptık cümlesini dillendirdiğinde bu forumu hatırla. Günümüz modern güvenlik şirketlerini düşün sonra. Sonra de ki; eskiler güvenliklerini nasıl sağlıyordu ?
Şeytanı düşün bir de. Hindistan’daki mağaradan çıkan kitaplara tapan papazları, sonra ruhlarını şeytana satanları. Düşün de dur. Sonra bi sigara daha yak. En son da de ki; rabbim şükür ki beni müslüman olarak doğrulttun.
Kardeş tilsimla ilgilisomut olarak yaşadığin,tecrube ettigin bir durum varsa paylas bizde dinleyelim. Hindistandaki papaz seytana ruhunu satarken pazarliği sen mi bitirdin. Hayal dünyasi değil somut deneyimin varsa bekliyorum

mayhem

Co Admin
Yönetici
Co Admin
Ben yaşadım Araba farı hatda kamyon farı gibi oluyor ışıklar 2 sefer yaşadım ve bir çok kişiden aynı şekilde duydum .Ne dir ne değildir fakat normal bir durum olmadığı kesin . :200: Açılımına sonra devam ederiz .

mucit

Super Moderator
Süper Moderatör
Ben yaşadım Araba farı hatda kamyon farı gibi oluyor ışıklar 2 sefer yaşadım ve bir çok kişiden aynı şekilde duydum .Ne dir ne değildir fakat normal bir durum olmadığı kesin . :200: Açılımına sonra devam ederiz .
fazla açıılma ustam milleti korkutursun daha bu işi yapanda olmaz