Varmı bı bılgısı olan

Kamçılı adam

Yeni Üye
Son düzenleme:

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Hicbisey etmez hepsi fake taklit replika.sana ugrastikca cikmaya devam ediyo demis....maadem oyle dibini bulsun aradan bide lahit resmi patlatsin.ugrasmayin boyle seylerle basiniz agrir diareye cevirir

cumcum26

Yeni Üye
Hocam saygılar, neye göre hepsine sahte diyebiliyorsunuz, bu fotoğraftaki silkeler gerçek.

Mal bulanındır

Hocam saygılar, neye göre hepsine sahte diyebiliyorsunuz, bu fotoğraftaki silkeler gerçek.
Kriter nedir neye gore gercek .kimse kendini uspat yada ifsaa etmek zirunda degil.amma iddasini biriki ornekle kanitlamakla mukelleftir.benim yazdigim yazi mesala beni baglar herbilgiyi tamamen paylasirsak nerdekalir bizim gerceklik algimuz

cumcum26

Yeni Üye
İYİ üstad gerçekler mi değiller mi söyler, ispatla mükellef olanlar içinde siz de varsınız :)

Mal bulanındır

İYİ üstad gerçekler mi değiller mi söyler, ispatla mükellef olanlar içinde siz de varsınız :)
Insallah ben mahcup olurum..yeterki siz bulun degerlendirin mutlu son yasayin..diyelimki gercek.O tek koydugunuz kilic kabartmali arkasinda harf olan para cooook nadir olmali baykusludan bile cok para etmeli.

Kamçılı adam

Yeni Üye
Anlamam anlayanada saygı duyarım fakat arkadasın kendısının cıkardıgına emınım ıYı ustanın yorumlarıda bızım için onemlı

ıYı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Cümleten hayırlı sahurlar.
Resimlerde sahte sikke yok.hepsi hakiki
Amisos sikkeleri gördüm.bir iki tane roma özerk bölge sikkesi var.roma şehir sikkeleri nadir olur koleksiyonerlerin ilgisini çeker.belgesi olan koleksiyoner varsa gösterin. Satın almak istediklerini verin.yada müzeye verin.ikramiye verebilirler.elinizde bunlarla yakalanirsaniz kanunen başınız ağrır

Son düzenleme:

Kamçılı adam

Yeni Üye
Agzına yüregine saglık ıYı ustadım verdıgın bılgıler ıçın cok tesekkur edıyorum allaha emanet ol