Velox One Hakkında Güncel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Zaza21

Yeni Üye
Meraba Arkadaslar az önce Yekili Bir Firmayı Aradım Ve Konustuk.Ben biraz icinde oldugum durumu anlattım Ve ben dönecem dedi ve aradı.
Kendine Yaptıdıgı Bir Bobinle Beraber 2 bobin Yollarım dedi Ve Bana dua edersin Dedi.
sizlerden almak istedigim Bilgi kendıne sardırdıgı Bobin dedigi Nedir baslıkmı?
2000 tl dedi bana dua edeceksın dedi Kullan Ve Gör dedi..
Benım Yasadıgım Yer antalya Bölgesi Forumda Cok Dolastık Herkes Düsüncelerini Paylasmıs Bende dıyorumkı Kullanan arkadaslar.
Bolsuk
Küp
Gümüs
altın
sikke vs..

tasın ıcındekı Hediyeyi (parayı altını falan) Bulurmu Tas Patlasın 50 cm 1mt örnek olarak diyorum.. Kullanan Basına Gelen iyi Veya Kötü.
Memnun Kalır dua Edermıyım. Hedefim suanlık tek tek Bulmak Kısmetımıze ne cıkarsa. simdiden ALLAH Razı olsun isiniz Gücünüz Ras Gelsın.

MendereS

Bilgili Üye
velox tek para diye adlandırdığımız vlf cihazdır; iyi cihazdır lakin boşluk bulmaz. değerli değersiz tüm metalleri tespit eder ayırma özelliğide vardır derinlik olarak metalin büyüklüğüne göre en fazla 30 cm den alır. bobin dediği muhtemelen başlık yada başlık içindeki o iş gören parçadır tahminim daha derinlere inmek için özel bi yapıdır ona bişey diyemem ama dediğim gibi orijinal haliyle iyi iş çıkarabilirsin.

Zaza21

Yeni Üye
velox tek para diye adlandırdığımız vlf cihazdır; iyi cihazdır lakin boşluk bulmaz. değerli değersiz tüm metalleri tespit eder ayırma özelliğide vardır derinlik olarak metalin büyüklüğüne göre en fazla 30 cm den alır. bobin dediği muhtemelen başlık yada başlık içindeki o iş gören parçadır tahminim daha derinlere inmek için özel bi yapıdır ona bişey diyemem ama dediğim gibi orijinal haliyle iyi iş çıkarabilirsin.
ALLAH Razı olsun ustam Sagolasın Kayalık Veya Toprak Fark edermı?Varmı Bildin yada basından gecen bır olay

anakayanın ıcınde Bir hediye varsa yakalarmı 50 cm veya 20 cm de?

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
bir dedektörcü beni dolandırdı o yüzden sinirliyim.. makinaymış dedektörmüş.. taaa.........

MendereS

Bilgili Üye
ALLAH Razı olsun ustam Sagolasın Kayalık Veya Toprak Fark edermı?Varmı Bildin yada basından gecen bır olay

anakayanın ıcınde Bir hediye varsa yakalarmı 50 cm veya 20 cm de?
kaya altı kaya içi gömülerini bulmada bire birdir dediğim gibi boşluk bulur ve 1 metre derine iner denirse inanma.

MendereS

Bilgili Üye
bir dedektörcü beni dolandırdı o yüzden sinirliyim.. makinaymış dedektörmüş.. taaa.........
biz kimiz 'define hocaları' insanlara doğru bilgi vermek; gerektiğinde dolandırıcıları deşifre etmekle yükümlüyüz. taaa maaa bize gelmez ama uygun bir dille anlatım yapabilirsin.

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
biz kimiz 'define hocaları' insanlara doğru bilgi vermek; gerektiğinde dolandırıcıları deşifre etmekle yükümlüyüz. taaa maaa bize gelmez ama uygun bir dille anlatım yapabilirsin.
yoo kötü konuştuğumu düşünmüyorum 1 aydır yolladığım makinanın parasını bana yollamadı 10 mesaj attım oralı değil bakalım ne olacak göreceğiz... burada kötü kelime kullanmam okadar mesaimiz var burada anlatımı ileri ki vadede anlatırım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...