Vileda sapindan çubuk yapmiş

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
İzlemiştim bunu.Çubuğu yapmış,iyi güzelde,bu çubuk ne kadar iş görür? Önemli olan o.

Turko

Uzman
Kalhiyu ile mesajlaştık mail yolu ile geçen sene boşluk için çubuga 500 tl değerli tespiti için olana 2500 tl istedi . Bu sene euro nun durumu doların dalgalı kuru rajanu ben koyarım polemigi ve turizm sektörünün yükselişi ingilizlerin suskunluğu ruslarin eriyen kur depoları ile birlikte herhalde ıkı katı olmuştur. Asıl defineyi Adam bulmuş altın gümüş falan hikaye.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Hirdavatcidan alinan;
Bakir
Aleminyum
Pirinc
Gumus
Kaynak Tellerinden yapilanlar cubugun atasidir.
Mineral elemek
Bosluk bulmak vb.seyler ustalikla ve tecrube ile alakalidir. Zamanla gelisir. En iyi dedikleri cubugu tecrubesi olmayan birisine verin, basari orani sifirdir.
Yasamak ve hissetmek lazimdir.

Not:
Yagmur duasina cikmis bir koy komple.
Sadece ilkokul cagindaki bir cocuk dua yapilacak alana semsiyesiyle gelmis.

Cubugu tanimayanda.altin cubuk olsa ise yaramaz.
Gerci altin cubuk hic ise yaramaz da :)))) lafin gelisi boyle oluyor.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
kalhiyu ustadan değişik bir yöntem. çubuk kullanmasını bilen arkadaşlar deneyip yorumlarını paylaşabilirler mi

Kalhiyu void finder - YouTube
Ben izledikten sonra yapmistim.
Guzel calisiyor.. Daha guzelini de ben konu sonlarina dogru yazmistim. Gumus ile yapilan, boslukda %100 basarili. Onu da deneyiniz, faydasini gorursunuz insallah. Bugun arazideydim, daha cubugu kurar kurmaz bosluga istikamet vermeye basliyor. Cok basarili bir sistem dir.

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Çubuk hangi malzemeden olursa olsun, kim yaparsa yapsın %100 diye bir sonuç yalandır. Allah (c.c) her insanı farklı yaratmıştır. her insan kendine münhasırdır. enerjileri birbirinden farklıdır. o yüzden en iyi çubuk diye bir standart yoktur. Çubuk konusunda en iyi çubuğu ancak siz kendiniz bulabilirsiniz. birisinde bakır çubuk ota çöpe dahi tepki verirken başka birisinde sadece degerliye tepki verebiliyor (bizzat kendi deneyimlerim). Bu yüzden herkes deneme yanılma yoluyla kendine uygun en ideal çubuğu kendi bulmalı. bu vileda sapıda olabilir inşaat demiride, tecrübe edip bulucaksınız. para tuzaklarına düşmeyin. Allah cümlemize selamet versin.

Son düzenleme:

LabarNa

Bilgili Üye
Ben izledikten sonra yapmistim.
Guzel calisiyor.. Daha guzelini de ben konu sonlarina dogru yazmistim. Gumus ile yapilan, boslukda %100 basarili. Onu da deneyiniz, faydasini gorursunuz insallah. Bugun arazideydim, daha cubugu kurar kurmaz bosluga istikamet vermeye basliyor. Cok basarili bir sistem dir.
Abi gümüş te mm kalınlığı , tavsiyen ne olur

odin

Editör
Kalhiyu ile mesajlaştık mail yolu ile geçen sene boşluk için çubuga 500 tl değerli tespiti için olana 2500 tl istedi . Bu sene euro nun durumu doların dalgalı kuru rajanu ben koyarım polemigi ve turizm sektörünün yükselişi ingilizlerin suskunluğu ruslarin eriyen kur depoları ile birlikte herhalde ıkı katı olmuştur. Asıl defineyi Adam bulmuş altın gümüş falan hikaye.
2000tl L çubuk için, 3500tl de alan tarama için en son fiyatlariydi yanlis hatirlamiyorsam. fiyati eder veya etmez bilemem. alan tarama icin 4 5bin lira isteyenler var. ne desek yalan olur bu konuda.

Barakuda

Aktif Üye
iyide ustalar adam arama haznesine ışık hızında bişey fırlatıyor bunun ne olduğu hakkında bilgi vermiyor..sizce ne olabilir..