Vlf (tek tek ) kullanici yorumlarina göre iyi olan dedektör çeşitleri - tartişalim -

sansar18

Member
Herkese iyi günler aşağıda sıraladığım dedektörlerden hangisi daha iyidir , hangisi alınabilir ve bu markaları kullanan varsa cihaz yorumu yaparsa sevinirim ve başka cihaz önerisi olan varsa paylaşırsa sevinirim...

1- ) Whites Treasure Master (1700 tl) civarı

2-) Xp Gmaxx 2 (3000 tl) civarı

3-) Makro Racer 2 (2000 tl) civarı

4-) Golden Mask Pro4 (1500 tl) civarı

5-) Farmet x2 (1500 tl) civarı

6-) Xp Goldmaxx Power (3500 tl) civarı

Araştırmalarımda kullanıcı yorumu ve cihaz özelliklerine göre tek tek için iyi olan cihazlar yukarıda sıraladığım cihazlar. Sizce bu cihazlar iyimi alınır mı alınırsa hangi cihazı almalıyım veya başka bir cihaz öneriniz var mı. Tartışalım öğrenelim ve diğer tek tek cihazı arayan arkadaşlar içinde bu konu iyi olabilir. Şimdiden değerli bilginiz ve yorumunuz için teşekkür ederim.

Tutankhamun

Yeni Üye
Garrette at pro gmax da ayni ama bence garrett at pro

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
3500-2000 tl fiyat araligi vlf icin fazla arkadasim.bende garret ace euro kullaniyorum basarili bir makina.. Tabiri caizse pireyi kacirmiyor yeterki sen kullan..

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
garret yinede bu sektörde iyidir ben sevmesemde

mendaxx

Aktif Üye
farmetx2 derim bn her zamn tek tek te

mucit

Süper Moderatör
Süper Moderatör
bu cihazların hepside iyidir bu sana bağlı hangini benimser ve kullanımı sana yatkın gelirse onu öğrenme yoluna bak kafana yatana cihaz kafa ister bi cihazı tam olarak çözdümü her cihaz sana iyi gelecektir hepsinide kullanacaksın bulmuyor diye bişey yok sen kullanmasını bildimi her cihaz iyidir bunların çoğunu kullandım iş görür bana sorarsan basit olarak xp derim

sansar18

Member
bu cihazların hepside iyidir bu sana bağlı hangini benimser ve kullanımı sana yatkın gelirse onu öğrenme yoluna bak kafana yatana cihaz kafa ister bi cihazı tam olarak çözdümü her cihaz sana iyi gelecektir hepsinide kullanacaksın bulmuyor diye bişey yok sen kullanmasını bildimi her cihaz iyidir bunların çoğunu kullandım iş görür bana sorarsan basit olarak xp derim
Teşekkürler ustam yoğun bir araştırmadan sonra çıkardım bu marka ve modelleri Xp derken gmaxx 2 den bahsediyorsaniz kullanıcı yorumları 10/9 luk bir oran

acemi 55

Bilgili Üye
bunların hepside aynı cihazlar tek farkları fiatları vlf küçük ve yüzeysel objeler için üretilmiş cihaz senin yapman gereken yanında bilege taktıkları düşük ayar bi künye gibi bişey götür hangisi onu algılarsa o makinayı al derim çünkü çogu makinalar onu görmez sadece tuturma yerindeki çecik denen şeyi görür

Osem

Yeni Üye
Nokta meta 103 ps nasil bir cihazdir arkadaslar

sansar18

Member
bunların hepside aynı cihazlar tek farkları fiatları vlf küçük ve yüzeysel objeler için üretilmiş cihaz senin yapman gereken yanında bilege taktıkları düşük ayar bi künye gibi bişey götür hangisi onu algılarsa o makinayı al derim çünkü çogu makinalar onu görmez sadece tuturma yerindeki çecik denen şeyi görür
internet üzerinden alacağım için usta öyle bir imkanım yok maalesef ankara da neresi satıyor bilmiyorum