X mi zarf mi anlayamadim

karakartal88

Aktif Üye
KARDES 5.RESİMDE GORDUGUM KADARİYLA KARE İCİNDE CARPİ YANİNDA BİR KESME KANAL VE BİR KARE OYMA VAR UNUTMA İSARETİN YAPİM SEKLİ MALİN COGRAFİ DURUMUNU VERİR BİR DERE YE GİDECEKSİN BU VARLİGİN MALİ BİR YERDE ODA MEZARİ AYRİ YERDE VE HEPSİNİ DERE BOYUNDA ARA KOLAY GELSİN.

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Zarf sistemi bu işarete 71 adım mesafede bundan bir tane daha olucak, yine 71 adım mesafede 3.cu zarfın olucak. Bunlar Arazide üçgen yapicaklar... Kaldıysa diğer ikisini bulabilirseniz Ben bilginin devamını size noktası noktasına aktaririm...

Coffie5

Member
KARDES 5.RESİMDE GORDUGUM KADARİYLA KARE İCİNDE CARPİ YANİNDA BİR KESME KANAL VE BİR KARE OYMA VAR UNUTMA İSARETİN YAPİM SEKLİ MALİN COGRAFİ DURUMUNU VERİR BİR DERE YE GİDECEKSİN BU VARLİGİN MALİ BİR YERDE ODA MEZARİ AYRİ YERDE VE HEPSİNİ DERE BOYUNDA ARA KOLAY GELSİN.
Ustam bu bolgede hic dere yok

Coffie5

Member
Zarf sistemi bu işarete 71 adım mesafede bundan bir tane daha olucak, yine 71 adım mesafede 3.cu zarfın olucak. Bunlar Arazide üçgen yapicaklar... Kaldıysa diğer ikisini bulabilirseniz Ben bilginin devamını size noktası noktasına aktaririm...
Talan ettik sagi solu baska bir isaret bulamadık usta sadece o resimde gorunen kare oyma var

jeolog

Co Admin
Co Admin
2 tane kare oyma var dogrumudur? Bir tanesinin icine X kazinmis.

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
arf işaretinin büyüklüğü önemlidir. 5 veya 7 metre çevrede su, ırmak vs var mı bakılmalıdır. Yol çizgisi ya da izi incelenmelisin Etrafta farklı büyüklükte kayalar aramalisın mübarek