Yakalanmamak için betonu kırıp altından kaçmışlar

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
..bugün olmuş teze haber...
Heleki türbeye bulasanlara hep kırmızı kart çıkarıyoruz..bunlar ayıp etmişler..
.
Bursa'nın İznik ilçesinde defineciler bu kez 600 yıllık tarihi Sarı Saltuk Türbesi'nde kaçak kazı yaptı. Polis, beton zemini kırarak bir metre derinliğinde çukur kazıp kaçan definecilerin peşine düştü.

Olay, saat 19.00 sıralarında İznik ilçesi Şehir Mezarlığı bölgesinde bulunan tarihi Sarı Saltuk Türbesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, türbede kaçak kazı yapan kişi ya da kişiler beton zemini kırarak bir metre derinliğinde çukur kazdı. Durumun bildirilmesi üzerine olay yerine polis ekipleri ve müze görevlileri sevk edildi. Ekipler olay yerinde delil ararken, Müze Müdürlüğünden gelen sanat tarihçisi ve arkeologdan oluşan bir ekip de kazı bölgesinde inceleme yaptı. Polis, kaçak kazı yapan definecilerin peşine düştü.

Son düzenleme:

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
cehalette çağ atladık
bize ne oldu bilmiyorum ama Allah sonumuzu hayır etsin
:207:

R00T

Profesyonel
Co Admin
Birileri bunları keklemiştir bunlarda üzümlü keki yemiştir.Sonra bu davranışta bulunmuşlardır .Bence böyle.

oguzkagan

Bilgili Üye
Yine de " definecilerin kesin bildiği birşey vardır " düşüncesindeler ki türbeye müze yetkilileri ve arkeologlar eşliğinde incelemeye gitmişler :)

Mal bulanındır

Amin
Cehalet in üstüne ahmaklık vs vs vs
Ustam dün ulusal kanallarda defineci avına çıkmışlar gibi neden nasıl niye nereye hesabı.bu defineciler naapiyo beyaa modunda kısa program vardı.elemanin biride.elinde dedektör sinyalini otturerek aynı anda diyoki sadece benim firmama kayıtlı birbuçuk milyon kişi var diyii ..bu eleman kim...arti insanlar şu hale geldii..
Ankara ayağını denk al :D - YouTube

The Thing

C*
Süper Moderatör
Yok nasıl bir veri aldılar ki bu işlemi gerçekleştirmek için.

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
allahım böyle günahlardan bizi uzak eyle yarabbim.

Smokin

Moderatör
Moderatör

Smokin

Moderatör
Moderatör
Dedektör verici takma durumları olsa diycem gerek yok. Fatura kesildiği için herkes fişleniyor. Ortalık yanıyor.
Bende sabah 7 de yola çıktım keçi gibi arazide 25 km yol aldım. Benim yangınım da başka. Biri beni hamama götürsün ;)

Mal bulanındır

Dedektör verici takma durumları olsa diycem gerek yok. Fatura kesildiği için herkes fişleniyor. Ortalık yanıyor.
Bende sabah 7 de yola çıktım keçi gibi arazide 25 km yol aldım. Benim yangınım da başka. Biri beni hamama götürsün ;)
Ustam 25 km neyyaa.hayirdir nirvanayami ulascan.hamam işi kolay...dur azıcık sana moral olsun..
5 Dakkada - YouTube