Yardim

Nuri606

Member
Kayıtlı Kullanıcı
IMG-20180130-WA0006.jpg. Tahmini 50 cm den böyle bir küp kırıkları cıktı ama ne hikmetse sadece bu parcalar cikti gerci fazla arastirdigimda soylenemez Şimdi Neye gore buldun diyeceksiniz çubuk la 3 metreye 6 metre (tahmini ) bir oda tespit ettim ve girisi diye tahmin ettigim yeri eserken bunu buldum nedir bi anlami varmidir yoksa donem soygunu yemis olabilirmi merak ediyorum ?

TANRININKIRBACI1

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Dostum esdigin yeride gisterseydin keske.burda sadece kup parcalari var.kimse yorum yapamazki bu fotaya gore.

DİVANE

Moderatör
Moderatör
[MENTION=17494]Nuri606[/MENTION] kardeşim bu resme göre yaşam olduğu belli fakat senin yerin ne olduğu belli değil 3x6 oda olduğunu yazmışsın boşluk tespiti yapabildiğine göre değerli tespitide yaparsın tespitleri yap ona göre işlem yapılır işaretin varmı resimler olmadan şudur denmez resim ve bilgi gerekli güzel sonuç alman için kolay gelsin

ragıp

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
@Nuri606
ustam, tesbit ettiğiniz boşlukları işlem evvelinde, arazi fotoğrafı üzerinde çizerek
paylaşırsanız, bunun size de bizlerede faydası olacaktır

selametle

Nuri606

Member
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=17494]Nuri606[/MENTION] kardeşim bu resme göre yaşam olduğu belli fakat senin yerin ne olduğu belli değil 3x6 oda olduğunu yazmışsın boşluk tespiti yapabildiğine göre değerli tespitide yaparsın tespitleri yap ona göre işlem yapılır işaretin varmı resimler olmadan şudur denmez resim ve bilgi gerekli güzel sonuç alman için kolay gelsin
Güzel Diyosunuz Ama Çubukla Değerli Tespiti Nasıl Yaparız Yani Bundan Önce Çubuk Yanıldı Genelde Minarele dönmüş bu arada kullandigim çubuklar pirinç çubuklardır .

DİVANE

Moderatör
Moderatör
Güzel Diyosunuz Ama Çubukla Değerli Tespiti Nasıl Yaparız Yani Bundan Önce Çubuk Yanıldı Genelde Minarele dönmüş bu arada kullandigim çubuklar pirinç çubuklardır .
kardeşim değerli ustamızın konusunu oku başarılı olursun inşallah Çubukla Boşluk Bulmak ve Çubukla Değerli Maden Tespiti Yapmak [MENTION=10871]BulursamKader25[/MENTION] | Define Sohbeti - Define İşaretleri Çözümü