Yardim

Neonxy

Member
Lahit ve altın olan tespiti yapılmış yerlerim var fakat bende ne deneyim nede ekip var yardım edebilecek daha doğrusu ortak olacak deneyimli arkadaşlar lütfen ulaşın bana .Aydın ilinde bu arada.

harunasln

Aktif Üye
Lahit ve altın olan tespiti yapılmış yerlerim var fakat bende ne deneyim nede ekip var yardım edebilecek daha doğrusu ortak olacak deneyimli arkadaşlar lütfen ulaşın bana .Aydın ilinde bu arada.
Kaedeşim öncelikle foruma hoşgeldin. Peki bu tespitler nasıl ve neyle yapıldı? İkinci bir konu da bu işlere hiç tanımadığın kişilerle girme.

Gcguess

Aktif Üye
Bu yolda en yakinindakinden şüphe eder insanlar forumda biraz araştıma yaparsanız yol gösterici bir çok bilgi edinebilirsiniz.
Cok değerli abilerin kardeşlerin paylaştığı onlarca bilgi görsel mevcut
Hayırlara vesile olsun diyelim

sef_er

Operatör
Neonxy, böyle konu açman yanlıs olmus, site kurallarina aykırı bence hemen değiştir, ikincisi tanımadığına nasil guveneceksin, üçüncüsü altina gidecegin adam altindan kiymetli olmasi lazim, yani biraz kalbi selim olacak

Senin yaptigin hepsine aykiri

Belki sen birilerini tuzağa dusurmeye calisiyon degilmi, mesela yani

Son düzenleme:

harunasln

Aktif Üye
Elinde fotoğrafların varsa yükle, ustalar ellerinden geldiğince, dilleri döndüğünce sana yardımcı olurlar. Sonrası sana kalmış, çevrende güvendiğin bir-iki arkadaşın vardır, onlarla işlem yaparsın

Neonxy

Member
Makineyle bakıldı diğer uyarılarda haklısınız bundan böyle dikkat ederim Teşekkürler