• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Yardimci olurmusunuz...

yagiz

Member
Kayıtlı Kullanıcı
1111111.png
S.a gerekli bilgiler foto üzerine eklenmiş olup yardımlarınızı bekliyorum geçtiğimiz haftalarda sağ ayak işareti olarak bir paylaşımım olmuştu
o işareti takip ederek bunlara ulaştım ben yine açıklamada bulunayım ayak izinin ortasında küçük bir balık balığın alt tarafında oymalar ayak izinin sağ topuk tarafı mağara gibi oyulmuş bu şekilde ayağın hemen üst tarafında alt sağ ve sol köşelerinde kaya oyularak dikdörtgen oymalar var
ayağın solunda 2 mt sonra aynı hizada kafa kısmı kabartma ve kafanın içi diktörtgen oyuk yılanın gövdesi oyuk ve kuyruk kısmında harfler var hemen baktığı yönün yılanla arası 1mt dikdörtgen bir oyuk oyuğun üst tarafında yerin altını gösterir gibi sanki merdivenle inilip sağında bir oda solunda iki oda gibi bir şekil bu şeklin hemen 1 mt üst sol köşesine doğru ok seklinde bir düzgün oyma oymanın 2 mt sol çaprazına doğru harita gibi bir büyük bir küçük yuvarlak oyma oymanın yanında dikdörtgen oyma yan tarafında tünel girişi gibi birşey yardımcı olursanız sevinirim

yagiz

Member
Kayıtlı Kullanıcı
zemin altı mezar için giriş yönünü tayin etmede görüşlerinizi bekliyorum

yagiz

Member
Kayıtlı Kullanıcı
yardımcı olacak kimse yok mu ??

Pscyhe

Engellendi
Oyuk dediginiz yerler sunak birbirine gecisli oda der.tahminen arada 1 2 mtlik hol var birbiriyle baglantili.kare ve diktorgen var donemin zengin soylu bir bayanin mezari olma ihtimalini dogurdu bende.yilan isareti tam anlasilmiyor ama eger mal varsa zehirli dokunmayin demek ister.guzel bir medeniyet isi mezar var cevrede..tahminen isaretlerin altinda toprak alanda olmasi lazim tunelli girisi var 2 oda var bunlar aldatmaca yada cok az malzeme vardir alin gidin diyen asil mezar malzeme diktorgen isaretinde onu bulmak lazim..bu isaretlerin cevresini cok iyi incelemeli analiz etmeniz lazim.iyi bir cubuk ustasinve cihaz isinizi cok kolay cozer..birde isciligi cok agirdir buranin bilginiz olsun

tatar26

Super Moderator
Süper Moderatör
bu sunakların altında oda olmalı

yagiz

Member
Kayıtlı Kullanıcı
@
Pscyhe yorumun için çok teşekkür ediyorum ortalama uzaklık bu şekillere bakıldığında hangi işaretin ne kadar mesafesine doğru yönelmem gerekir yardımcı olursanız sevinirim

yagiz

Member
Kayıtlı Kullanıcı
esas mezarın girişini burada hangi işaret temsil ediyor

28karayel28

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Resimlere çevreyide ekleyin çekilen resimleri ayrı ayrı yönleride açıklayacak şekilde arazinin tamamı dahil anlatımlı yükleyin, daha net cevaplar alabilirsiniz