• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Yardimci ve bilgi verirmisiniz

Ordu52

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Merhabalar size bir resim yolluyorum bu temsili bir resim koyumuzde bir kayanin uzerinde duran resim. Toprak kaymasindan sonra aciga cikti ama buyuklerimiz kayanin uzerinden sildiler bu kayanin yaninda bir kaya var ve kayanin uzerinde merdiven var birde bu izin oldugu yerin alt tarafinda elle yapilmis bir su birikinti yeri var tastan oyma zatan isarette orayi gosteriyor.IMG-20170203-WA0000.jpg

Amisos

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
bir yeri yada bir şeyi gösteriyor gibi ama arazinin resimlerini çekseydin en azından daha kolay yardımcı olurlardı sadece sembollen olmuyor abi bana göre bir tabela ama ustalar dan işi bilen abilerden yorum bekle bende diyer tarafdan kaynamlarıma bakınırım saygılar.

Ordu52

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Valla kar oldugu icin cevrenin resmini cekemiyorum birde bu resim zaten bu isaretide silmisler

timur964

konularim
Süper Moderatör
önemli şeyler var lakin görmeseydik çok ii yorumlar gelirdi çizdiğin şeklin duruşu baktığı yön vs bilgi ve detay ekleki ustar sonuca ulaştırsın bende merdiven altından işe başla derim görmeden tabi

Ordu52

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Burda kar eridi yarin resimleri cekip atacagim sagol

poseidon2023

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
hakim zirve de olmalı üç yönü görmen gerekir topsağsı gibi düzlük olmalı ve düzlükten sonra 100 metre cevrede biraz yüksek tepe her yeri resimle kiremit parcaların oldugu yeri varsa dere yada arazide kuyu

tatar26

Super Moderator
Süper Moderatör
yardımcı olurmu bir incele bi.

Ordu52

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Düzlük alanda degil meyilli bir alan alt tarafinda tastan oyma bir canak var 100 mtre alt tarafin ama bu isarwtin oldugu yerde hemen yaninda tastan merdiven var kar eridi burda simdi en yakin zamanda köye gidip resimleyecegim

Ordu52

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Bahcede duz bir kayanin uzerindeydi bu isaret toprak kayinca ortaya cikti ama buyuklerimiz bu isareti gorenler olunca tasin ustundeki bu isareti kazimislar ama diger ibareler duruyor

Yörük ali

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
neden kazımışlar acaba gelip buralarda çalışma yapmasınlar diyemi

Son düzenleme:

Ordu52

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Evet ustam kazi falan yapmasinlar diye birde onceden buranin yukarisinda dahda malzeme bulmuslar buraya uzak ama orasi

Ordu52

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Zaten karin ermisini bekliyordum en kisa zamanda resimleri cekip yukleyecegim

Ordu52

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Zaten karin ermisini bekliyordum en kisa zamanda resimleri cekip yukleyecegim