yarim ay

denjavu

Member
Kayıtlı Kullanıcı
tmp-cam--573120473.jpg tmp-cam--573120473.jpgtmp-cam--573120473.jpg arkadaslar slmalar cozumleyememis oldugum dere uzerinde Yarim aylar tabak buyuklugunde külluk buyuklugunde cay bardagi buyuklugunde ve cay kasigi buyuklugunde olmak uzere cok sayida yarım aylar mevcut ama bu isarette cok takildik bunu gormus olan arkadaslar var ise onerilerini paylasirlarsa sevinirim

Ekli dosyalar

ragıp

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
@denjavu

hoş geldin
paylaşımın hayırlı olur inşallah

yarım ayları ben mi göremedim,
konuyu biraz daha açarsan
ustalar yardımcı olacaklardır

selametle

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
@denjavu

hoş geldin
paylaşımın hayırlı olur inşallah

yarım ayları ben mi göremedim,
konuyu biraz daha açarsan
ustalar yardımcı olacaklardır

selametle

Aynen bende göremedim yarım ay olsaydı mahsen derdi kurbanım

Şirvan

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Doğal lapya

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
S.a.değerli kardeşim bu çukur yarim ay değil ve kayanin üzerinde de yarim ay güremedim.

Saygilar ve sevgiler.

Pscyhe

Engellendi
Su icinde yada kenarinds ise goruntu itibarinile iscilikte yok o yuzden lapya yani dogal olusum.

denjavu

Member
Kayıtlı Kullanıcı
arkadaslar cevaplar icin yesekkurler bu karadenizde bizim tabirimiz ile yarim ay ama sizlere tam anlami ile fotolar atacagim ma tam atmayi cozemedim bunlarin tamami el isciligi ile horosan harci daha sogumadan donmadan yapilmis sekiller bunlar suanda bu isaretin olmus oldugu bolgede 15 metre kare kaya uzerinde en az 40 50 arasi yapilmis sekiller mevcut uzerinde bir kuvet buyuklugunde birazdaha kucuk yapma göl mevcut karadeniz ermenilerinin vaktinde kacmadan onceki yapmis olduklari genel isaretlerin tamamini buradaki kayada bulabiliyoruz ama cok asiri isaret pldugundan cozum yapamiyoruz