Yarimburgaz mağaralari

İstnblaybrs

Aktif Üye
:apologetic:Merhaba saygıdeğer usta ve üstadlarım .Her ne kadar yeni kayıt olsamda uzun zamandır siteyi büyük bir keyif öğrenme ve merakla takip etmekteyim.Bulursam Kader25,Keskingöz,Menderes,Mayhem ve DeliFırat gibi daha ismini buraya yazamadığım(sığmaz düşüncesi ile :) ) üstadlarımı severek imrenerek takip etmekten büyük keyif alıyorum.Hatta Bulursamkader üstadıma çırak olasım bile var.Daha çok şeyler yazılabilir site ve değerli site üyeleriyle ilgili lakin çok uzatıp sıkmak ta istemem saygı ve sevgilerimle küçük bir katkı olsun düşüncesi ile Yarımburgaz Mağara görsellerinide ekliyorum.
Belki görülmeyen birşeyler kalmıştır :))

İstnblaybrs

Aktif Üye
Yarimburgaz mağaralari 2

10 resim sonrasına nasıl devam edileceğini bilmediğim için böyle yapabildim malesef.

İstnblaybrs

Aktif Üye
Yarimburgaz mağaralari 3

10 resim sonrasına nasıl devam edileceğini bilmediğim için böyle yapabildim malesef.Videolarda vardı ama yükleyemedim

İstnblaybrs

Aktif Üye
Merhaba üstadım.bölge bana yakın olduğu ve bu tür yerleri çok sevdiğim için çektim.Birazda dediğim kendi canlı olarak gördüğüm yer üzerinden ne nedir nasıl dır anlamak için yükledim.Kısacası biraz canlı canlı bilgi sahibi olmak ve tecrübelenmek gibi

İstnblaybrs

Aktif Üye
Lakin kontrol et dediğiniz yer olursada kontrol edenilirim tabiki

İstnblaybrs

Aktif Üye
Çok teşekkür ederim.Forumu takipte iyiyim ama kullanımda henüz acemiyim malesef

lagardel

Aktif Üye
mühendisler temizlemiştir muhtemelen ama yinede şüphe ettiğin yerlere eline çekiç benzeri bişe al yoklama çek için rahatlasın

İstnblaybrs

Aktif Üye
Muhtemelen öyle olmuştur üstadım.
benim bir yerden şüphelenmem için sizlerin tecrübelerini daha çoook takip etmem gerekli :)

İstnblaybrs

Aktif Üye
Fotoğraf ve video çekip yüklemeyi öğrenmekle başladım inşallah :)

Son düzenleme:

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
buraların dişleri çekildi kardeşim..tabi ufak tefek şeyler ve bildiğim bazı büyükler duruyor...şahintepe mevkiinde sazlıdere barajına yakın bölgelerde üstlerde mezarlar var..bazıları açıldı ama hala var..gariban işiidir..test sahası yapabilirsin..bayramtepe mevkiindedeki mağaraların çecresinden zamanında lahit alındı..birtane duruyor mağaranın önünde işi çok zor ve riskli bulaşılmaz..mağaranın içerisindede bir nokta var..mağaralar hrzamn riskli tehlijelidir arkadaşım..bide sana bir tiyo vereyim mağaların önünden arnavutköye giderken..rampaya gelmeden sağ taraftaki alanı bir kontrol et...