Yasal uyari

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Selamün Aleyküm tüm forum üyeleri ve sakinleri,(üye olmadan forum dışı takip edenler) bu forumda yapmış olduğum tüm yorumlar yönlendirmeler ,tesbitler kendi bilgilerim olup, gerçekliliği bana aittir, benim doğrularımdır benim düşüncelerimdir.Yapmış olduğum tüm yorumlar düşünceler ve yönlerdirmeler,YASAL KAZI çalışmaları içindir.Saygılar sevgiler

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
28karayel28 üstadım, formun amacı sizinde dediğiniz gibi bilgiyi paylaşmaktır. Yasal kazı dan önce, işaretlerin ne anlama geldiği, gömü yerinin nereler olabileceği, objelerin tarihçesi gibi konularda ön bilgi almaktır. Yasal olmayan kazı yada işlemlerden hiçbir üye sorumlu değildir. üyeler bilgi edinir,buradan bilgi alır, sonraki yapacağı her işlemden kişi kendisi mesuldur.

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
formun amacı sizinde dediğiniz gibi bilgiyi paylaşmaktır aksini bizde tasnif etmiyoruz ilgin için sağolasın

azodayı

Member
Bu uyarıyı paylasmanizdaki sebep nedir zaten burada yasadışı birşey yapmiyoruz ki yani olağanüstü bi durum mu var.. 28karayel28

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Bu uyarıyı paylasmanizdaki sebep nedir zaten burada yasadışı birşey yapmiyoruz ki yani olağanüstü bi durum mu var.. 28karayel28
Ustam bizim devletimizin işine belli olmaz bi bakarsın suça teşvik etmekten yargılanırsın. Bu aralar define vakasında suç patlaması var ,devlet büyüklerinin takip ettiğini düşünüyorum önlem almaya gidebilir, yada düzenlemeye, tabiki benim düşüncem .

azodayı

Member
Ustam bizim devletimizin işine belli olmaz bi bakarsın suça teşvik etmekten yargılanırsın. Bu aralar define vakasında suç patlaması var ,devlet büyüklerinin takip ettiğini düşünüyorum önlem almaya gidebilir, yada düzenlemeye, tabiki benim düşüncem .
Eyw usdadim hakkımızda hayırlısı olsun cumlemizin

S:W:A:T

Editör
Hamdolsun burada kimse yasa dışı bir iş ve ticaret yapmıyor . Çok şükür yöneticiler olarak bizde buna izin vermiyoruz . Site içerisinde birşeye değer biçme alım , satım yoktur . Böyle birşeyle karşı karşıya gelen kişiler kesinlikle bizim tarafımıza iletmeleri rica olunur . Sevgiler