• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Yazı 4. Harita.

Araga

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=8594]vakko[/MENTION] Ustam düşüncen nedir.
Sahte olma olasılığı nedir?

Araga

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=19024]Azrad[/MENTION] Ustam.

vakko

İnterPreter
Kayıtlı Kullanıcı
Eski değil.Yeni yapim.Elime bu şekilde bir harita gelmiş olsa bana yaramaz bu harita.Neden diye sorarsanız gerçek define haritasında her zaman yön gösteren işaret olur.Vurgulamalar çok ince olur.Gıpgıcır olmaz.Elinizdeki yazının Selüloz yapısı deri harita için uygun değil.
Artı kazıdan bu kadar tertemiz bu deri çıkmaz.
Ve bir çok inceliği vardır deri haritanın.Israrla bu konuyu uzatmanıza gerek yok.
Konuyu tekrar açmışsınız içeriği hakkında sizi bilgilendirim biraz.Elinizdeki yazıda sadece büyüyle alakalı bilgi var.Kesinlikle define ile alakalı değildir.
Size başarılar dilerim

Son düzenleme:

Araga

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=8594]vakko[/MENTION] öyle diyorsan öyle olsun.
Sıkıntı yok.
Ben bulacağım buldum.
Amacım kendimi temize çıkarmaktı.
Ve çıkardım.
Bana çelişkili olduğumu söylemiştin.
Şimdi öyle bi sorun da yok.
Sahte demiştin orjinali ni paylaştım.
Yorumun için eyvallah.
Rastgele.

Araga

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Sayım [MENTION=8594]vakko[/MENTION] usta.
Evet büyü var.
Ama iki yerde de değerli tespiti aldık.
Kuyudan iki merdiven indik üçüncü merdivende kapı kapalı kapak var yani.
Mezarlıkta da degerli sinYali aldık bi de hoca aldık :D bu son gittiğin seferde oldu zaten bunlar.

Araga

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Evet bu harita yı kazı esnasında bulduk ve kazıda kayan ın içinden aldık.
Israrla bişiler çıkarmaya çalışıyorsun.
Sorun yok.
Ben gerçeğini de sana gösterdim yine bi bahane Vakko usta.
Neyse ben sadece tılsımı bozdura bilecek miyim onun derdindeyim.
Rastgele.

Smokin

Moderatör
Moderatör
Içeriği hakkında bilgi sahibi değilim ama orjinallik hususunda pek emin olamadım. Harita değilde başka birşey olabilir . Harita ise yeni tarih mahsulüdür ;)

Araga

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Içeriği hakkında bilgi sahibi değilim ama orjinallik hususunda pek emin olamadım. Harita değilde başka birşey olabilir . Harita ise yeni tarih mahsulüdür ;)
Ustam yeni tarih mahsulü ise bire bir nasıl tutuyor ben de onun içinden çıkamadım.

Smokin

Moderatör
Moderatör
Ustam Ben de bir kayıt vardı. Güya bulundu yada çıkarıldı. Ama aynı yazı ve üslup la yazılan başka bir şey daaha cıktı. Bu sefer başka il başka ilçeler in adı geçiyordu.
Bizlerde bunun orjinal olmasını isteriz . Inşallah orjinal çıkar sende faydalanırsın.

Smokin

Moderatör
Moderatör
Içeriği konusunda eliniz de bilgi var mi ?

Azrad

Engellendi
[MENTION=16560]Araga[/MENTION] Ustam bu orjinal.Daha önceki konuda da dediğim gibi.Haritada özel aralarında ki bir işaret dili ve İbranice dili birbirine karıştirmislar hem büyü var hemde 2 adet Definenin yeri.1. Yer işlem yaptığınız yer tılsımlı ve parolası var.2 . Yer şifreli ve parolası var iki yerde tılsımlı.Zor bir harita zor yerler.Çok eskilere dayanmıyor.Öyle 600 yıllık falan değil.Benim gördüğüm bu.Ben herkese saygi duyuyorsam.Herkeste bana saygı duymak zorunda.
Hakkında hayırlısı.

man_correct

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Araga sana bu konu hakkında bir mesaj atmıştım telefondan giriyorum sana attığım mesajı bu sitede admin olan birine daha attım attığım mesajı buraya copyalasana HERKEZ görsün senin anlattıklarından sonra benim aklımda bir şüphe kalmadı suan 33 metredeyiz bu is sana bahsettiğim kişiden bana geldi bu is sonuçlanmadan senin haritan hakkında sana yardım olamicam çünkü bu şahıs bunları dereye doğru göndermiş

deli firat

DOĞACI
Moderatör
[MENTION=16560]Araga[/MENTION] Ustam bu orjinal.Daha önceki konuda da dediğim gibi.Haritada özel aralarında ki bir işaret dili ve İbranice dili birbirine karıştirmislar hem büyü var hemde 2 adet Definenin yeri.1. Yer işlem yaptığınız yer tılsımlı ve parolası var.2 . Yer şifreli ve parolası var iki yerde tılsımlı.Zor bir harita zor yerler.Çok eskilere dayanmıyor.Öyle 600 yıllık falan değil.Benim gördüğüm bu.Ben herkese saygi duyuyorsam.Herkeste bana saygı duymak zorunda.
Hakkında hayırlısı.
Saygılar usta şimdi meraktan soruyorum siz ibranice biliyormusunuz cevirim yapabilirmisiniz

Son düzenleme:

Araga

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Hakkında hayırlısı.
Saygılarımla [MENTION=19024]Azrad[/MENTION] Ustam.
Ever dediğin gibi İbranice var.
Ben de az biraz araştırdım.
Bir de eski arapça var orda da bir kral kızından ve üç köpek sözü geçiyor ama tam olarak ne demek istediğini çözemedik.