Yazılı taş

murad

Member
Araştırmaya gerek kalmadı dostum sağol cvp yazdığın için.alacağımızı aldık.başka yorum iyiki olmamış başka yere yönlendirirlerdi yoksa.herkese nasip olur inş

Kristof34

DogacıyıZ
Örnek olması adına cözüme nasıl ulastıgınızıda bizimle paylasırmısınız

mustafa33

Member
1 saat ıcınde cozume ulasacak kadar bılgılıysenız neden burada paylastınız ve 1 saat gecmeden cozume ulastım deyım yorum ıstemmenı anlayamadım amacınız degısık geldı

edirne22

Editör
kesinlikle yazı değil
acaba buraya konu açtıktan sonra, burada görüp birisi özel mesaj mı attı
bu kadar kısa sürede nasıl çözülür yoksa.
Allah selamet versin...

Cani bebe06

Bilgili Üye
sedegor versene şu online adresi.bana lazm .bnde 2tane var şekillerden.

saftilki

Moderatör
Moderatör
herhalde adam yalnız buraya üye değildi, her neyse bir kişi daha muradına ermiş görünüşe göre,
köşeyi dönen arkasına bile bakmıyor ya :)

murad

Member
Mustafa33.kardeş o resmi 1 saat önce koymadım.4 gün önce koydum.mzr taşıymış.köylüler bu alanı kullanıyorlardı.kimin yeri olduğunu ve bu taşı nerden getirdiklerini öğrendim.o alanda çubukla boşluk buldum.birkaç çni biraz pra vs vs.ilk yorum yapan arkadaşa cvp olarak yazdım.beni kaale aldığı için.resmime bi yorum yaptığı için.Allah onada nsip etsin

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Mustafa33.kardeş o resmi 1 saat önce koymadım.4 gün önce koydum.mzr taşıymış.köylüler bu alanı kullanıyorlardı.kimin yeri olduğunu ve bu taşı nerden getirdiklerini öğrendim.o alanda çubukla boşluk buldum.birkaç çni biraz pra vs vs.ilk yorum yapan arkadaşa cvp olarak yazdım.beni kaale aldığı için.resmime bi yorum yaptığı için.Allah onada nsip etsin
Hayırlı olsun gardaşım. Ve gelip sonucu paylaytıgın içinde takdir ve teşekkür ediyorum.